X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie

3 - 5 czerwca - 53.KFPP w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2016 10:25
Audio

Polska Orkiestra Radiowa wzięła udział w 2 koncertach w ramach 53. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Oba poprowadził Tomasz Szymuś, autor wszystkich aranżacji piosenek. Pierwszy koncert, w piątek 3 czerwca, zatytułowany „120 lat kina”,  przypomniał nieśmiertelne piosenki z polskich filmów. Usłyszeliśmy m.in. wielki przebój Ordonówny Na pierwszy znak, piosenki z repertuaru Eugeniusza Bodo – Ach śpij kochanie i Umówiłem się z nią na dziewiątą. Był to pełen przekrój polskiego kina, z takimi przebojami jak Pamiętasz była jesień z filmu Pożegnania, czy Nim wstanie dzień z pierwszego polskiego „westernu” Prawo i pięść. Nie zabrkło też oczywiście utworów z filmów współczesnych. Natomiast niedzielny koncert „Złote Opole” to ponad 20 piosenek, które na trwałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej, Maryla Rodowicz zaśpiewała Niech żyje bal, Justyna Steczkowska Dziewczynę szamana, Krystyna Prońko Jesteś lekiem na całe zło, a Ryszard Rynkowski Wypijmy za błędy. Wszystkie koncerty były transmitowane TVP 1.

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole
Zobacz więcej na temat: 2016