X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie

4 listopada - 50 lat Programu 3

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2012 08:00
Audio

Jak być kochaną, czyli 50 lat historii z Trójką

Najważniejsze piosenki z ostatnich 50. lat zaśpiewali najlepsi polscy wykonawcy, wśród nich: Kayah, Anna Maria Jopek, Justyna Steczkowska, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka, Maciej Maleńczuk, Mietek Szcześniak, Raz Dwa Trzy, T.Love i inni. Po raz pierwszy można było usłyszeć niezapomniane utwory z repertuaru legend polskiej sceny muzycznej (m.in. Czesława Niemena, Ewy Demarczyk czy Republiki) w interpretacjach zaproszonych artystów z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Zygmunta Kukli.

Teatr Polski

Koncert wzbogaciły nagrania wideo z archiwalnymi kronikami i wspomnieniami znanych ludzi związanych na przestrzeni lat z Programem 3. Imprezę prowadzili Grażyna Torbicka i Artur Andrus. Na scenie pojawili się także Stefan Friedmann, Wojciech Mann, Marek Niedźwiecki, Piotr Baron, Robert Kantereit.