Polskie Radio
Section05
Justyna Steczkowska

Eurowizja 2024 - kto wygra? Pierwsi rywale Polski [ZOBACZ WIDEO]

Brytyjski wokalista Years & Years, duet Ukrainek łączących elektronikę z ludowymi dźwiękami i rapem, a może jeden z mocnych faworytów, trwających jeszcze włoskich preselekcji? Kto wygra Eurowizję 2024? Poniżej pierwsi ogłoszeni faworyci, którzy wystartują w majowym konkursie. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU ABBA Eurowizja Justyna Steczkowska Daria Marx Daria Marcinkowska Nita Luna Izabela Zabielska Krystian Embradora Szwecja MUZYKA konkurs piosenka Włochy Ukraina Francja Hiszpania Irlandia Wielka Brytania

Eurowizja 2024. Steczkowska, Górniak, Urbańska, Maciejczak. Kto z Polski na Eurowizję? [WIDEO]

Kilkudziesięciu wykonawców walczy o reprezentowanie Polski w 68. Konkursie Piosenki Eurowizji. Wśród zgłoszeń są znane - również z eurowizyjnej rywalizacji - Edyta Górniak i Justyna Steczkowska czy z preselekcji - Natasza Urbańska. Nie brakuje także zgłoszeń młodych wokalistów, jak choćby Marcina Maciejczaka, zwycięzcy jednej z edycji programu TVP "The Voice Kids". Na liście znaleźliśmy również nazwisko Anny Jurksztowicz czy Pana Savyana, znanego z muzycznego wiralu "W kolorku amaretto". 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Eurowizja konkurs Natasza Urbańska Edyta Górniak Anna Jurksztowicz Jacek Cygan Marcin Nierubiec Dominik Dudek Justyna Steczkowska Pan Savyan Marcin Maciejczak Izabela Zabielska Michał Gabor MUZYKA TYLKO U NAS

Eurowizja - polscy reprezentanci i polscy pretendenci [ZOBACZ WIDEO]

Dziesięciu wokalistów walczy o reprezentowanie Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2023. Wśród nich ci, którzy już walczyli o udział w eurowizyjnych koncertach: Maja Hyży, Natasza Urbańska czy Alicja Szemplińska. W historii polskich występów w konkursie częściej nasz kraj reprezentowały wokalistki lub zespoły. W pierwszej dziesiątce ogólnego zestawienia (najczęściej: głosów widzów i jurorów łącznie) Polska wystąpiła trzykrotnie: Edyta Górniak w 1994 roku zajęła drugie miejsce, grupa Ich Troje w 2003 roku - siódme miejsce i Michał Szpak w 2016 roku - ósme miejsce. Zobacz, kto przecierał eurowizyjne szlaki i kogo zachęcano do reprezentowania Polski w konkursie. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Eurowizja konkurs MUZYKA Edyta Górniak Justyna Steczkowska Kasia Kowalska Anna Maria Jopek Renata Dąbkowska Mieczysław Szcześniak Andrzej Piaseczny Michał Wiśniewski Blue Cafe Sasha Strunin Magdalena Tul Cleo Monika Kuszyńska Michał Szpak Kasia Moś GROMEE Rafał Brzozowski Krystian Ochman EBU TVP

Justyna Steczkowska zakończyła trasę 25-lecia: to cudowne przeżycie

Justyna Steczkowska ma za sobą ostatni koncert trasy zorganizowanej z okazji 25-lecia pracy artystycznej. Wokalistka wystąpiła w Krakowie. - To cudowne przeżycie. To było bardzo duże przedsięwzięcie. Rozłożyło się w czasie przez pandemię, ale skończyliśmy tę trasę - mówi w rozmowie z Marcinem Kusym. Teraz przed artystką nowe wyzwania.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA Marcin Kusy Justyna Steczkowska poezja śpiewana

59. KFPP w Opolu. "Będą królowały znane i popularne piosenki"

Startuje 59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Przed publicznością wystąpią debiutanci, ale i najbardziej znani artyści polskiej sceny muzycznej. - Czuję się na tyle młodo, że chciałabym jeszcze nie podsumowywać tego, co do tej pory zrobiłam - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Justyna Steczkowska, która w Opolu zagra specjalny koncert z okazji 50. urodzin. 
Zobacz więcej na temat:  Opole 2022 Ula Kaczyńska Marcin Kusy Paweł Sztompke Anna Will Sebastian Karpiel-Bułecka Zakopower Enej Justyna Steczkowska Krystyna Giżowska Golec uOrkiestra Mazowsze

"Szamanka". Studyjny album Justyny Steczkowskiej na 25-lecie pracy artystycznej

"Szamanka" to 17. studyjny album Justyny Steczkowskiej. To wyjątkowe i niepowtarzalne wydawnictwo, którym artystka pragnie uczcić swój jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. - Staram się nagrywać płyty tak, żeby mieć z tego wiele radości i satysfakcji, że zrobiłam to najlepiej, jak potrafiłam w danym momencie swojego życia. Taka jest ta płyta - mówi na antenie Programu 1 Justyna Steczkowska. Premiera nowego albumu miała miejsce 25 lutego 2022 r. 
Zobacz więcej na temat:  Zbigniew Zegler Justyna Steczkowska piosenka album

Justyna Steczkowska kolęduje z braćmi. Posłuchaj!

W Wigilię przypomnieliśmy Trójkowy koncert Justyny Steczkowskiej, który odbył się 4 stycznia 2004 roku w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Znakomitej wokalistce na scenie towarzyszył wtedy zespół kierowany przez jej braci, Marcina i Pawła, którzy również wspomagali swoją siostrę śpiewem. Warto przy okazji zwrócić uwagę, że swojego głosu użyczył również Sebastian Karpiel Bułecka.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Justyna Steczkowska koncert Boże Narodzenie kolędy