X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal "Dwa Teatry" 2017 w radiowej Dwójce

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2017 16:00
XVII Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej odbywa się w Sopocie od 19 do 21 czerwca. Program 2 Polskiego Radia zaprasza na specjalne audycje poświęcone temu wydarzeniu.
Audio
  • Rozmowa Jacka Wakara z twórcą słuchowisk Mariuszem Malcem (Wybieram Dwójkę)
  • Rozmowa z Waldemarem Modestowiczem, reżyserem słuchowiska "Supernova Life"
  • Jacek Wakar rozmawia z Jowitą Budnik o jej monodramie "Rachela Auerbach, pisma z Getta Warszawskiego" (Wybieram Dwójkę)
  • 3. dzień festiwalu "Dwa Teatry" 2017. Laureaci Wielkiej Nagrody Festiwalu (Poranek Dwójki)
  • Rozmowa z Ewą Dałkowską podczas ostatniego dnia festiwalu "Dwa Teatry" (Wybieram Dwójkę)
Mariusz Benoit i Danuta Stenka podczas nagrania słuchowiska Lilla Weneda w reż. Dariusz Błaszczyka. Słuchowisko to bierze udział w konkursie XVII Festiwalu Dwa Teatry
Mariusz Benoit i Danuta Stenka podczas nagrania słuchowiska "Lilla Weneda" w reż. Dariusz Błaszczyka. Słuchowisko to bierze udział w konkursie XVII Festiwalu "Dwa Teatry" Foto: Grzegorz Śledź/PR2

"Dwa Teatry" to unikatowe w europejskiej skali przedsięwzięcie mediów publicznych, które podsumowuje to, co w ciągu roku wydarzyło się na dwóch scenach: Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia. Najważniejszą częścią XVII odsłony tej imprezy są – odbywające się od 19 do 21 maja w sopockim Multikinie (ul. Bohaterów Monte Cassino 63) – prezentacje 26 słuchowisk wyprodukowanych przez Polskie Radio i publiczne rozgłośnie regionalne, 13 spektakli Teatru Telewizji oraz 11 produkcji radiowych biorących udział w konkursie słuchowisk dla dzieci i młodzieży.

Wśród konkursowych słuchowisk znalazły się aż trzy produkcje Programu 2 Polskiego Radia: "Lilla Weneda" Juliusza Słowackiego w reż. Dariusza Błaszczyka, "Lento rubato" Marka Kochana w reż. Anny Wieczur-Bluszcz oraz "Nie jestem wielbłądem" według tekstu i w reż. Marcina Trońskiego.


Podczas XVII "Dwóch Teatrów" radiowa Dwójka będzie na miejscu: będziemy rozmawiać z twórcami - reżyserami i aktorami - prześledzimy najnowsze trendy, przyjrzymy się najbardziej oczekiwanym słuchowiskom i spektaklom, a w środowy wieczór (na gorąco, niedługo po finałowej gali) porozmawiamy z laureatami festiwalu.

"Dwa Teatry" w Dwójce w "Wiadomościach kulturalnych", w "Porankach Dwójki", w "Wybieram Dwójkę" oraz (19 i 20 czerwca o 18.00) w "O wszystkim z kulturą".

Zapraszamy również do Dwójki na spotkania z laureatami Wielkiej Nagrody Festiwalu "Dwa Teatry" – Ewą Dałkowską i Olgierdem Łukaszewiczem. Opowieści dwojga znakomitych aktorów słuchamy w cyklu "Zapiski ze współczesności"


(zdj. ilustracyjne) (zdj. ilustracyjne)
jp/mz
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak