X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Od Kolbuszowej po Indie. Zbliża się "Nowa Tradycja" 2016!

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2016 18:44
- "Nowa Tradycja" ma znaczenie nie tylko dla artystów uznanych. To jest również miejsce, które kreuje, które wspiera młodych ludzi - podkreślała Małgorzata Małaszko-Stasiewicz, opowiadając o roli, jaką odgrywa Festiwal Folkowy Polskiego Radia "Nowa Tradycja".
Audio
  • Z Małgorzatą Małaszko-Stasiewicz (dyrektor Programu 2 PR), Jackiem Hawrylukiem (zastępcą dyrektora Programu 2 PR) oraz Piotrem Kędziorkiem (z Radiowego Centrum Kultury Ludowej) o "Nowej Tradycji" 2016 rozmawia Kamil Radomski (Wybieram Dwójkę)
Jedną z gwiazd Nowej Tradycji 2016 będzie Debashish Bhattacharya z Indii (na zdj.), który wystąpi razem ze swoim rodakiem Gurdainem Rayattem
Jedną z gwiazd Nowej Tradycji 2016 będzie Debashish Bhattacharya z Indii (na zdj.), który wystąpi razem ze swoim rodakiem Gurdainem RayattemFoto: debashishbhattacharya.com/materiały prasowe

26 kwietnia w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana odbyła się konferencja prasowa poprzedzająca 19. Festiwal Folkowy Polskiego Radia "Nowa Tradycja". Omówiony został tegoroczny program (wśród atrakcji: koncert Muzyka Źródeł – Lasowiacy oraz występy znakomitych artystów z Macedonii i Indii), ogłoszono również laureatów trzech nagród: Folkowego Fonogramu Roku i Fonogramu Źródeł 2015 oraz Dwójkowej nagrody Muzyka Źródeł.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji, podczas której usłyszeliśmy m.in. wypowiedź Simona Broughtona, redaktora naczelnego "Songlines Magazine" oraz jurora konkursu Folkowy Fonogram Roku 2015. Simon Broughton opowiadał o swojej przygodzie z polską muzyką oraz o tym, jak na przestrzeni lat polska scena muzyki folkowej ewoluowała.


jp/mm
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak