X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kabaretowe numery i klimaty: Jeremi Przybora

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2009 11:04
28 lutego 2009, godz. 12:05
Audio

Audycja Iwony Malinowskiej i Bogumiły Prządki z okazji 5-tej rocznicy śmierci współtwórcy "Kabaretu Starszych Panów".

Jeremi Przybora - to także aktor, reżyser, autor wielu słuchowisk, humoresek i tekstów satyrycznych. O wszechstronnej twórczości autora libretta do teatralnej wersji "Piotrusia Pana" opowiada gość - reżyser i autor książek z historii kabaretu - Roman Dziewoński. W audycji znajdą się także fragmenty archiwalnych nagrań słuchowisk z cyklu "My z przyjacielem", parodie znanych utworów literackich, żarty i skecze "słowotwórcze" pana Jeremiego oraz piosenki w wykonaniu znakomitych aktorów przez lata współpracujących z Jeremim Przyborą, a także z duetem Przybora - Wasowski: Ireny Kwiatkowskiej, Edwarda Dziewońskiego, Barbary Kraftówny, Bronisława Pawlika, Mieczysława Czechowicza, Wiesława Michnikowskiego, Barbary Wrzesińskiej i Kaliny Jędrusik.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak