X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piknik Naukowy w radiowej Dwójce

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2014 15:19
Dziś, 31 maja, na Stadionie Narodowym w Warszawie odbywa się 18. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik – największa plenerowa impreza naukowa w Europie! Dwójka zaprasza na audycje specjalne nadawane prosto ze Stadionu.
Piknik Naukowy w radiowej Dwójce
Foto: Zyllan Fotografía/Flickr, lic. CC BY 2.0
Tematem przewodnim tegorocznego Pikniku Naukowego jest  "czas” – pojęcie na tyle pojemne, że inspiruje tak fizyków, jak i filozofów, a jego definicji w równym stopniu poszukują matematycy i przyrodnicy, co humaniści. Jedno jest więc pewne: wśród niemal tysiąca intrygujących pokazów każdy z nas z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Wspaniale zaprezentuje się Polskie Radio – zajmiemy aż 12 stanowisk (wejście bramą nr 2 od Ronda Waszyngtona), w których obecne będą nie tylko wszystkie nasze Programy, ale również Studio Reportażu i Dokumentu, portal PolskieRadio.pl, Informacyjna Agencja Radiowa, Teatr czy Archiwum. Będzie można m.in. sprawdzić, ile centymetrów ma 1 sekunda nagrania, wcielić się w radiowego serwisanta, reportera czy montażystę, przekonać się, na czym polega proces cyfryzacji dźwięku, wziąć udział w nagraniu mikrosłuchowiska oraz wielu ciekawych konkursach. W zupełnie nowej odsłonie powróci również wielokrotnie nagradzany projekt "Dotknij dźwięku”, który z pewnością pamiętają uczestnicy 16. Pikniku Naukowego.

Zobacz jakie atrakcje na 18. Pikniku Naukowym przygotował portal PolskieRadio.pl

Oprócz radiowych niespodzianek czeka nas wiele fascynujących pokazów i aktywności, przygotowanych przez polskich i zagranicznych naukowców. 
Zachęcamy do odwiedzenia strony pikniknaukowy.pl , na której znajdują się opisy poszczególnych stanowisk oraz mapa umożliwiająca zaplanowanie piknikowej trasy.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa, wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

Od króla Jana po esperanto. Przyjdź na Piknik Naukowy!

W Programie 2 Polskiego Radia nie zabraknie akcentów związanych z tym ważnym wydarzeniem. Zapraszamy na relacje ze Stadionu Narodowego (godz. 9.55, 11.25, 12.55, 14.25) oraz na specjalne wydanie "Klubu Ludzi Ciekawych Wszystkiego" .

Dwójka - jesteś na miejscu!

Zobacz więcej na temat: NAUKA Piknik Naukowy
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piknik Naukowy – od króla Jana po esperanto

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2014 15:00
Największa w Europie plenerowa impreza popularyzująca naukę odbędzie się już po raz osiemnasty, w sobotę 31 maja - i zajmie się zjawiskiem czasu. Piknik Naukowy ponownie zagości na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wstęp na imprezę jest jak zwykle bezpłatny.
rozwiń zwiń