X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sezon na Dwójkę: Spotkanie z Januszem Gajosem

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2009 11:44
9 lutego 2009, godz. 18:00
Audio

Janusz Gajos należy niewątpliwie do czołówki polskich aktorów. Grał na deskach takich warszawskich teatrów jak Teatr Powszechny, Polski, Kwadrat i Narodowy, w którym aktualnie oglądać go można w sztukach „Śmierć komiwojażera”, „Miłość na Krymie”, „Iwanow”, czy „Daily soup”. Ostatnio w  Teatrze Polonia wcielił się w postać Romulusa Wielkiego w sztuce Friedricha Durrenmatta. W kinie Janusza Gajosa oglądaliśmy w ponad 70 filmach. Współpracował m.in. z Andrzejem Wajdą, Krzysztofem Kieślowskim, Wojciechem Marczewskim, Filipem Bajonem, Januszem Zaorskim, Janem Jakubem Kolskim , Jerzym Gruzą, wyposażając grane przez siebie postacie w głęboko ludzkie – niekiedy tragikomiczne – cechy.

W poniedziałkowym Sezonie na Dwójkę Janusz Gajos opowie m.in. o swoich rolach i pracy nad nimi, stosunku do zawodu aktorskiego, o tym czego uczy młodzież w łódzkiej szkole teatralnej a także o tym, czym jest dla niego fotografia. Wspominając swój start w zawodzie aktorskim zdradzi słuchaczom, opowie także w jaki sposób starał się wyzwolić  ze stereotypowych wyobrażeń o jego aktorskich możliwościach powstałych po zagraniu Janka w serialu „Czterej pancerni i pies”, a następnie woźnego Tureckiego w Kabarecie Olgi Lipińskiej.

Zapraszam,

Anna Fuksiewicz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak