X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sezon na Dwójkę: Teatr Wojska Polskiego

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2009 11:51
30 października 2009, godz. 18:00
Audio
W końcu października mija 60 rocznica zakończenia działalności przez kontrowersyjny Teatr Wojska Polskiego. Choć budzi nie najlepsze skojarzenia, warto pamiętać, że przez kilka lat powojennych (założony 65 lat temu w 1944 roku), jednego z najwybitniejszych w historii Sceny Narodowej! Lata w których tym teatrem kierował Leon Schiller w historii polskiego teatru-nazwano "złotym okresem". Z tą sceną byli związani najwięksi polscy artyści m.in. Józef Węgrzyn, Juliusz Osterwa, Stefan Jaracz, Marian Wyrzykowski, Jan Świderski, Aleksander Zelwerowicz, Jan Kreczmar, Elżbieta Baszczewska, Zofia Mrozowska, Ryszarda Hanin. Będzie szansa przypomnienia z nagrań archiwalnych Ich głosów! Gośćmi audycji będą: Barbara Osterloff i Konrad Szczebiot.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak