X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego - 21 lutego 2008. Audycje, wywiady, konkursy. Zapraszamy!

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2008 13:36
Audio
W związku z Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego zapraszamy Państwa na szereg audycji poświęconych językowi polskiemu.

W Poranku Dwójki Małgorzata Tułowiecka wraz z prof. Andrzejem Markowskim zapraszają na "Dwa słowa o języku" zaś Agnieszka Drewno i dr Ryszard Michalik poruszą temat trudności, jakie mają obcokrajowcy uczący się języka polskiego.

Nieco później zaprosimy Państwa na dokument Bartosza Panka poświęcony profesorowi Witoldowi Doroszewskiemu, jednemu z najwybitniejszych znawców polszczyzny.

W Wybieram Dwójkę Agnieszka Drewno opowie o promocji języka polskiego za granicą a w Sezonie na Dwójkę na rozmowy o polszczyźnie  zaproszą Małgorzata Tułowiecka i profesor Radosław Pawelec.

Będziemy mieli dla Państwa wiele atrakcyjnych konkursów, a wśród nagród - obok dwójkowych drobiazgów (m. in. łańcuszków do telefonów i kubków) - Poradnik prof. Markowskiego. Język polski, nową propozycję Poradnik prof. Markowskiego. Język polski, nową propozycję wydawnictwa Langenscheidt Polska.

 

Zapraszamy!

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak