X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tomasz Mann. Czarodziej i jego dzieci

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2014 13:00
Audycję poświęcimy wybitnemu niemieckiemu pisarzowi Tomaszowi Mannowi i jego sześciorgu dzieciom, które także w swoim życiu objawiły artystyczne talenty, zajmując się literaturą, dziennikarstwem, nauką, muzyką...
Audio

O Tomaszu Mannie i jego dzieciach - Eryce, Klausie, Golo, Monice, Elizabeth i Michaelu - opowie prof. Katarzyna Jedynakiewicz-Mróz z Uniwersytetu Łódzkiego, specjalistka w zakresie historii Niemiec XX wieku, autorka książek: "Intelektualista a polityka. Działalność emigracyjna Klausa Manna (1933-1949)" i "Zawsze pod prąd. Życie Eryki Mann".

Jak zawsze w "Ćwiczeniach z myślenia" przygotowaliśmy dla naszych słuchaczy zagadki związane z tematem audycji. Telefon do studia: 22 645 22 22.

Na audycję zapraszają Dorota Gacek i Witold Malesa.

9 marca (niedziela), godz. 14.00-15.00

mc

Zobacz więcej na temat: literatura Niemcy Tomasz Mann
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Eryka Mann - niezależna nawet we własnych błędach

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2014 17:00
- Wybory sprowadzały ją niekiedy na manowce, lecz zawsze były to wyłącznie jej decyzje. Nikt nie mógł jej niczego narzucić - mówiła w Dwójce prof. Katarzyna Jedynakiewicz-Mróz, autorka biografii najstarszej córki Tomasza Manna pt. "Zawsze pod prąd".
rozwiń zwiń