X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Jeśli umrę winny będzie Piotr B."

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2013 13:32
W poniedziałkowych "Opowieściach po zmroku" Katarzyna Błaszczyk z ze Studia Reportażu i Dokumentu opowie o 65. Festiwalu Prix Italia oraz o wyróżnionym reportażu "Dopóki jestem", opowiadającym wstrząsającą historię małżeństwa Drzewińskich.
Państwo Drzewińscy
Państwo DrzewińscyFoto: fotografia z albumu rodzinnego

Reportaż "Dopóki jestem" Patrycji Gruszyńskiej-Ruman i Magdy Balcerak zdobył Wyróżnienie Specjalne na Międzynarodowym Festiwalu Radiowo-Telewizyjny Prix Italia.

Opowiada on historię małżeństwa Drzewińskich z podwarszawskiego Milanówka. W październiku 2006 roku Elżbieta Drzewińska wyszła z domu na próbę chóru. Już nigdy nie wróciła. Rodzina znalazła kartkę z notatką: "Jeśli umrę albo coś mi się stanie winny będzie Piotr B”. Równo rok później zniknął mąż pani Elżbiety - Wiesław. Ciał małżonków do dziś nie odnaleziono.

Na audycję zaprasza Bartosz Panek.

7 października (poniedziałek), godz. 21.30

Zobacz więcej na temat: reportaż
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przystanek w tunelu miłości - reportaż

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2013 10:00
– W ciągu tych kilku tygodni nie było dnia, abym nie doznała jakiś olśnień: wschód słońca w Wielkim Kanionie, ludzie, amerykański kicz – opowiadała Małgorzata Żerwe, współautorka reportażu, który reprezentuje Polskę na konkursie Prix Italia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janina Jankowska: ci, którzy wywalczyli nam wolność, stali się jej ofiarami

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2013 10:00
- Po dwudziestu latach uświadomiłam sobie, że prawie dla wszystkich dziennikarzy okres spędzony w stoczni był tym najciekawszym - tak Janina Jankowska opowiadała o książce Marka Millera "Kto tu wpuścił dziennikarzy? 25 lat później".
rozwiń zwiń