X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Konkurs wiedzy o Gustawie Herlingu-Grudzińskim

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2019 13:03
Z okazji 100. rocznicy urodzin Gustawa Herlinga-Grudzińskiego radiowa Dwójka zaprasza do udziału w konkursie na temat życia i twórczości tego znakomitego pisarza.
Zestaw nagród, które można wygrać w konkursie o Gustawie Herlingu-Grudzińskim
Zestaw nagród, które można wygrać w konkursie o Gustawie Herlingu-GrudzińskimFoto: mat. prom.

Konkurs - przygotowany wspólnie z Instytutem Książki - odbywa się w dniach 20-24 maja 2019 r. w audycji "Wybieram Dwójkę" w godzinach 16.00-17.00.

Każdego dnia zadamy Państwu jedno pytanie dotyczące twórczości lub biografii Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. Na odpowiedzi czekamy pod numerem telefonu 22 645 22 22. Do wygrania są trzy zestawy specjalnych okolicznościowych upominków z wizerunkiem pisarza: koszulka, notes, magnes oraz dwujęzyczne (polsko-włoskie) wydanie eseju Herlinga "Caravaggio. Światło i cień".

Szczegóły w regulaminie konkursu>>>


Zestaw nagród, które można wygrać w konkursie o Gustawie Herlingu-Grudzińskim Zestaw nagród, które można wygrać w konkursie o Gustawie Herlingu-Grudzińskim
Zobacz więcej na temat: Gustaw Herling-Grudziński
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak