X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kwadrans bez muzyki 11 lipca godz. 14:56

Kwadrans bez muzyki 11 lipca godz. 14:56
O Audycji
Tytuł Kwadrans bez muzyki - Makabiada 2017/07/11 15:00
Prowadzący Łaniewska-Wołłk Aldona
Opis

Audycja poświęcona Makabiadzie - pierwszych światowych igrzyskach żydowskich w Zakopanem. Odbyły się one w 1933r. W tym roku od 4 do 18 lipca w Izraelu znów się odbędzie Makabiada. W Zakopanem jest dużo pamiątek po tym wydarzeniu, ostatnio odnaleziono tam nawet niemy film dokumentalny na ten temat! O tej wielkiej imprezie w Zakopanem już się nie pamięta. Encyklopedie sportu, opisując przedwojenny okres w Zakopanem, wspominają głównie o mistrzostwach świata FIS. Łatwiej o żydowskich igrzyskach przeczytać w archiwach światowych gazet, jak "Le Monde", "New York Times", "Chicago Tribune" czy "The News Chronicle", które zamieszczały obszerne relacje z tej imprezy.

Goście Maciej Krupa, Wojciech Szatkowski
Playlista
Tagi
Playlista