| Opis |
?W poniedziałek w „Wybieram Dwójkę”:
- o 16:30 rozmowa z Pawłem Orskim, dyrektorem rozpoczynającego się „Festiwalu Muzyki Polskiej” w Krakowie. Wydarzenie organizowane jest od 2005 r. przez Stowarzyszenie Muzyki Polskiej, powołane przez grupę muzykologów, menedżerów kultury i miłośników muzyki.
- po 16:45 wysłuchamy relacji Małgorzaty Szymankiewicz z kończącego się festiwalu „Dwa teatry” w Sopocie.
- o 17:15 odwiedzimy wystawę „Jerozolima” Leona Tarasewicza, która prezentowana jest w Galerii Foksal.
- a po 17:20 zapowiedź 5. Praskiego Lata Filmowego, czyli jednego z ciekawszych warszawskich przeglądów.
Poza tym przegląd prasy zagranicznej, „Wiadomości kulturalne” oraz „Puls świata”. Na audycję zaprasza Tomasz Obertyn.
?
|