| Opis |
We wtorek w "Wybieram Dwójkę":
Nasz gość to Jolanta Pszczółkowska-Pawlik, współautorka nowego albumu cyklu Moniuszkowskiego "Moniuszko-Pieśni", to już czwarta odsłona, poświęcona Balladom.
Poza tym w programie:
- rozmowa z Filipem Berkowiczem i zaproszenie na rozpoczynający się w tym tygodniu Festiwal Auksodrone
- rozmowa o nowej wystawie w Instytucie Teatralnym, poświęconej Reducie Osterwy
- zaproszenie na nową premierę Starego Teatru w Krakowie.
Ponadto wiadomości z zagranicy oraz "Puls świata". Na audycję zaprasza Jakub Kukla.
|