Wybieram Dwójkę 3 października godz. 16:07

Wybieram Dwójkę 3 października godz. 16:07
O Audycji
Tytuł Wybieram Dwójkę 2019/10/03 16:00
Prowadzący Kukla Jakub
Opis

W czwartek w "Wybieram Dwójkę": Nasz gość to reżyserka Kinga Dębka. Rozmowa o nowym spektaklu Teatru TV "Oscar dla Emily". To komedia o niemłodym i niespełnionym zawodowo małżeństwie aktorów z Hollywood. To także pierwszy spektakl telewizyjny w dorobku reżyserki. Początek rozmowy o 16:30. Poza tym w programie: - relacja z konferencji w Muzeum Narodowym w Warszawie, poświęconej wystawie prac graficznych Brueghla i Rembrandta, a także zapowiedź planów instytucji na 2020 rok. - spotkania ze sztuką japońską w Gdańsku - rozmowa z Marcusem Zusakiem, autorem “Glinianego mostu” Ponadto wiadomości z zagranicy oraz "Puls świata". Na audycję zaprasza Jakub Kukla.

Goście Marcus Zusac, Kinga Dębska
Playlista
Tagi
Playlista