| Opis |
W piątek w "Wybieram Dwójkę":
Nasz gość to dyrygent Tadeusz Strugała, który w tym roku obchodzi jubileusz 65-lecia pracy artystycznej. W sobotę wystąpi w studiu koncertowym Polskiego Radia razem z Krzysztofem Jakowiczem oraz Sinfornią Iuventus. Początek rozmowy o 16:30.
Poza tym w programie:
- zaproszenie do kina na najnowsze filmy, które w piątek mają swoją premierę
- zapowiedź wystawy "Kobiety Malczewskiego" w Radomiu
Ponadto wiadomości z zagranicy oraz "Puls świata". Na audycję zaprasza Jakub Kukla.
|