"Letnie noce" Berlioza i inne historie

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2019 14:07
Zgodnie z życzeniem słuchaczy w audycji słuchaliśmy: Symfonii h-moll „Niedokończonej” D. 759 Franciszka Schuberta, "Letnich nocy" Hectora Berlioza, "Cudownego mandaryna" Béli Bartóka i Symfonii „Alpejskiej” op. 64 Ryszarda Straussa.  
Audio
  • "Letnie noce" Berlioza i inne historie (Dwójka na życzenie)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Wraz z nową ramówką "zresetowaliśmy" listę naszych tytułów-propozycji w sobotnim plebiscycie. Wracamy do zestawu najbardziej popularnych dzieł muzyki poważnej, ponieważ chcemy dać szansę zagłosowania na ulubione utwory także tym, który dopiero dołączają do grona naszych stałych Słuchaczy. Sobie chcemy z kolei dać możliwość sięgnięcia po najświeższe nagrania, które warte są przedstawienia na antenie.

Regulamin naszej zabawy nie zmienił się. Nowością jest jednak postać "Jokera". To nazwisko kompozytora lub wykonawcy, na którego można głosować ze wskazaniem konkretnego utworu lub wybranej interpretacji. Aby oddać głos na tę postać po słowie "życzenie" w treści SMS-a prosimy wpisać literę "j" i treść swojego uzasadnienia. Na przykład gdyby "Jokerem" był Konstanty Andrzej Kulka: "ZYCZENIE.J Koncert Karłowicza w jego wykonaniu nie ma sobie równych."

Jak zwykle liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. I jak zawsze: czekają nagrody - pytowe nowości od Sony.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 16.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y można wysyłać na nr 71211.

Regulamin konkursu w programie "Dwójka na życzenie"

Lista 50 utworów, na które można było głosować do 21 czerwca >>>

A oto płyty, które można było wygrać w tym tygodniu:

xx 

xx 

xx 

***
Tytuł audycji: Dwójka na życzenie 
Data emisji: 22.06.2019
Godzina emisji: 10.30  
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak