Dwójka gra dla Ciebie. Posłuchaj nowej playlisty

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2019 12:30
W "Dwójce na życzenie" to słuchacze układają muzyczny program. Tym razem znalazły się w nim: Józef Haydn - Trio fortepianowe G-dur "Cygańskie", Ludwig van Beethoven - III Symfonia Es-dur "Eroica", Edward Grieg - Suita z czasów Holberga oraz Franciszek Schubert - Kwartet smyczkowy nr 9  g-moll.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/domena publiczna

Co tydzień przedstawiamy Państwu zestaw najbardziej popularnych dzieł muzyki poważnej, ponieważ chcemy dać szansę zagłosowania na ulubione utwory także tym, który dopiero dołączają do grona naszych stałych Słuchaczy. Sobie chcemy z kolei dać możliwość sięgnięcia po najświeższe nagrania, które warte są przedstawienia na antenie.

Regulamin naszej zabawy nie zmienił się. Nowością jest jednak postać "Jokera". To nazwisko kompozytora lub wykonawcy, na którego można głosować ze wskazaniem konkretnego utworu lub wybranej interpretacji. Aby oddać głos na tę postać po słowie "życzenie" w treści SMS-a prosimy wpisać literę "j" i treść swojego uzasadnienia. Na przykład gdyby "Jokerem" był Konstanty Andrzej Kulka: "ZYCZENIE.J Koncert Karłowicza w jego wykonaniu nie ma sobie równych."

Jak zwykle liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. I jak zawsze: czekają nagrody - pytowe nowości od Sony.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 16.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y można wysyłać na nr 71211.

Regulamin konkursu w programie "Dwójka na życzenie"

Lista 50 utworów, na które można było głosować do 16 sierpnia >>>

A oto płyty, które można było wygrać w tym tygodniu:

x 
y 
z 
***

Tytuł audycji: Dwójka na życzenie 

Prowadził: Maciej Łukasz Gołębiowski

Data emisji: 17.08.2019

Godzina emisji: 10.30


Zobacz więcej na temat: muzyka klasyczna
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak