X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krystyna Skarbek. Ulubiona agentka Churchilla

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2019 12:00
W audycji "To się czyta" prezentowaliśmy nową książkę Vincenta V. Severskiego "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek". Wybrane fragmenty czytała Beata Ścibakówna.
Audio
  • Vincent V. Severski "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek", czyta Beata Ścibakówna – fragm. 1. (Dwójka/To się czyta)
  • Vincent V. Severski "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek", czyta Beata Ścibakówna – fragm. 2. (Dwójka/To się czyta)
  • Vincent V. Severski "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek", czyta Beata Ścibakówna – fragm. 3. (Dwójka/To się czyta)
  • Vincent V. Severski "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek", czyta Beata Ścibakówna – fragm. 4. (Dwójka/To się czyta)
  • Vincent V. Severski "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek", czyta Beata Ścibakówna – fragm. 5. (Dwójka/To się czyta)
Beata Ścibakówna czyta Christine. Powieść o Krystynie Skarbek
Beata Ścibakówna czyta "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek"Foto: PR2/Piotr Piorun

"Bohaterką książki jest Krystyna Skarbek, polska agentka brytyjskiej tajnej służby nazywana przez Winstona Churchila "ulubionym wywiadowcą". Krystyna jest w Belgradzie i stara się nawiązać jak najwięcej konspiracyjnych kontaktów, a także za wszelką cenę nie dopuścić, aby Jugosławia przystąpiła do wojny po stronie Niemców. Jest też w posiadaniu ważnych dokumentów dotyczących inwazji Niemiec na Związek Radziecki" - czytamy na stronie wydawcy.

***

Tytuł audycji: To się czyta 

Przygotowała: Elżbieta Łukomska

Data emisji: 25-29.11.2019

Godzina emisji: 11.00

am

Zobacz więcej na temat: Beata Ścibakówna książki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak