Przedpołudnie z ulubionymi utworami słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 12:30
W audycji "Muzyka na życzenie" to Państwo układają muzyczny program naszej audycji. Wiemy już, czego posłuchamy tym razem.
Przedpołudnie z ulubionymi utworami słuchaczy
Foto: Flickr/toddeemel

Zgodnie z Państwa życzeniem sięgniemy po następujące nagrania:

  • Grażyna Bacewicz - II Kwintet fortepianowy
  • Jan Sebastian Bach - Wariacje goldbergowskie, wyk. Glenn Gould
  • Max  Richter - muzyka z  filmu "Mary Queen of Scotland"

W "Muzyce na życzenie" co tydzień wyłącznie w Państwa ręce oddajemy repertuar dwóch sobotnich przedpołudniowych godzin. Czy posłuchamy wtedy wspólnie ulubionych klasycznych utworów, z którymi wiążą się jakieś wspomnienia i historie, czy też może kompozycji, których chcieliby Państwo posłuchać po raz pierwszy, bo dotąd nie było okazji? Czy będą to najsłynniejsze symfonie, romantyczne kwartety, operowe arie, koncerty na ukochany instrument, a może fragmenty musicali lub jazzowe standardy - decyzja należy wyłącznie do Państwa. Naszym zadaniem będzie wyszukanie w radiowym archiwum lub wśród fonograficznych nowości najlepszych i najciekawszych wykonań.

Aby zagłosować, wystarczy wysłać do nas SMS w treści wpisując tytuł utworu, którego chcą Państwo posłuchać oraz krótkie, osobiste uzasadnienie. Całość należy poprzedzić słowem "ŻYCZENIE". Liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. Na 3 autorów wybranych przez nas, najbardziej interesujących zgłoszeń co tydzień czekają nagrody - płytowe nowości z katalogu wytwórni Sony.
Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 12.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y należy wysyłać na nr 71211.

Regulamin konkursu

Nagrody, które można był wygrać w konkursie w dniach 7-11 października:

xx 
***
Na audycję "Muzyka na życzenie" w sobotę (12.10) w godz. 10.30-12.30 zaprasza Andrzej Sułek.
am/bch
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak