Spełniamy muzyczne życzenia

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2020 07:38
W każdą sobotę muzyczny repertuar dwóch przedpołudniowych godzin zależy od naszych słuchaczy. W audycji "Muzyka na życzenie" pojawiają się nagrania, które lubią Państwo od dawna, ale i te niedawno odkryte. W programie: Eva Dell'Acqua - Vilanelle (Jaskółka), John Coltrane - A Love Supreme, Jean Sibelius - Kullervo op. 7.
Audio
  • Spełniamy muzyczne życzenia słuchaczy (Muzyka na życzenie/Dwójka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock/Patricia Hofmeester

Przypominamy, że w tym szczególnym czasie audycja przyjmuje nową formę - swoje propozycje mogą Państwo przysyłać nie tylko SMS-owo w ciągu tygodnia, ale i w czasie trwania audycji drogą mailową. Jak co tydzień najciekawsze z nich nagradzamy płytami.

***

Aby zagłosować, wystarczy wysłać do nas SMS w treści wpisując tytuł utworu, którego chcą Państwo posłuchać oraz krótkie, osobiste uzasadnienie. Całość należy poprzedzić słowem "ŻYCZENIE". Liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. Na 3 autorów wybranych przez nas, najbardziej interesujących zgłoszeń co tydzień czekają nagrody - płytowe nowości z katalogu wytwórni Sony.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 12.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y należy wysyłać na nr 71211.

Regulamin konkursu

***

Tytuł audycji: Muzyka na życzenie

Prowadziła: Milena Gąsienica

Data emisji: 17.04.2020

Godzina emisji: 10.30