Muzyczne życzenia słuchaczy Dwójki

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2020 12:31
W "Muzyce na życzenie" co tydzień wyłącznie w Państwa ręce oddajemy repertuar dwóch sobotnich przedpołudniowych godzin. W audycji "Muzyka na życzenie" pojawiają się nagrania, które lubią Państwo od dawna, ale i te niedawno odkryte. Co tydzień układają się one w zróżnicowaną, barwną i ciekawą kompozycję. W programie usłyszeliśmy: Max Richter - Path 5 delta, Ermanno Wolf-Ferrari - Koncert skrzypcowy op. 26, Giovanni Battista Pergolesi - Dumny więzień.
Audio
  • Muzyczne życzenia słuchaczy (Muzyka na życzenie/Dwójka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock/Alex from the Rock

Przypominamy, że w tym szczególnym czasie audycja przyjmuje nową formę - swoje propozycje mogą Państwo przysyłać nie tylko SMS-owo w ciągu tygodnia, ale i w czasie trwania audycji drogą mailową. Jak co tydzień najciekawsze z nich nagradzamy płytami.

***

Aby zagłosować, wystarczy wysłać do nas SMS w treści wpisując tytuł utworu, którego chcą Państwo posłuchać oraz krótkie, osobiste uzasadnienie. Całość należy poprzedzić słowem "ŻYCZENIE". Liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. Na 3 autorów wybranych przez nas, najbardziej interesujących zgłoszeń co tydzień czekają nagrody - płytowe nowości z katalogu wytwórni Sony.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 12.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y należy wysyłać na nr 71211.

Regulamin konkursu

***

Tytuł audycji: Muzyka na życzenie

Prowadziła: Milena Gąsienica

Data emisji: 9.05.2020

Godzina emisji: 10.30