X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Smoleńsk

Janina Fetlińska

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2011 13:57
Senator RP
Audio
  • Janinę Fetlińską wspominają Stanisław Karczewski i Dorota Arciszewska-Mielewczyk, senatorowie z PiS. (PR, kwiecień 2010)
Janina Fetlińska
Janina FetlińskaFoto: PR

"Mój zawód - pielęgniarstwo - nauczył mnie patrzeć na drugiego człowieka, jak na osobę, której zawsze powinnam udzielić pomocy w potrzebie" - napisała na swojej stronie internetowej.

Była senatorem PiS z okręgu płocko-ciechanowskiego.

Absolwentka Wydziału Pielęgniarstwa Akademii Medycznej w Lublinie. Autorka kilkudziesięciu artykułów naukowych z zakresu pielęgniarstwa i promocji zdrowia.

Członek towarzystw naukowych i społecznych, między innymi Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego. Utworzyła Kolegium Pielęgniarek i Położnych Środowiskowych i Rodzinnych w Polsce oraz Obywatelską Koalicję "Tytoń albo Zdrowie". Działała w PCK i Polskim Stowarzyszeniu Medycyny Społecznej.

Była zastępcą przewodniczącego senackiej komisji zdrowia, a także członkiem komisji nauki, edukacji i sportu oraz komisji do spraw emigracji i łączności z Polakami za granicą.

Za wybitne zasługi w służbie państwu i społeczeństwu pośmiertnie została odznaczona Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Miała 58 lat, gdy żegnano Ją na cmentarzu w Ciechanowie.

Zobacz więcej na temat: Smoleńsk POLSKA
Śniadanie w Trójce z 10 kwietnia 2010

 

00:00
17:47

 

 

Byli wtedy w Smoleńsku