X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Smoleńsk

Stanisław Jerzy Komorowski

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2011 16:52
Podsekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej
Audio
  • Stanisława Jerzego Komorowskiego wspominają brat Jan Komorowski, Marcin Kaźmierski, dyrektor Departamentu Polityki Bezpieczeństwa Międzynarodowego MON oraz Ewa i Krzysztof Meringowie, przyjaciele. (PR, kwiecień 2010)
Stanisław Jerzy Komorowski
Stanisław Jerzy KomorowskiFoto: PR

- On naprawdę zabiegał o Polskę, doskonały dyplomata. Miał w sobie kulturę i wytworność, unikalną zdolność rozumienia istoty problemu - wspominał Marcin Kaźmierski z MON.

Komorowski podsekretarzem stanu w MON był od trzech lat. Wcześniej pracował jako podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Z wykształcenia był fizykiem, ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim. Pracował w Instytucie Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk.

Zajmował stanowisko kierownika wydziału i dyrektora biura kadr Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Pełnił funkcję ambasadora Polski w Hadze w Holandii, a od 1999 ambasadora Polski w Wielkiej Brytanii.

Stanisław Jerzy Komorowski miał 57 lat. Pozostawił żonę i trzech synów.

Został pośmiertnie odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Pochowany na Starych Powązkach w Warszawie.

 

Zobacz więcej na temat: Smoleńsk POLSKA
Śniadanie w Trójce z 10 kwietnia 2010

 

00:00
17:47

 

 

Byli wtedy w Smoleńsku