X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piknik "Rodzinna Europa" w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2019 13:00
1 maja o godz. 11.00 w Nowej Oranżerii Łazienek Królewskich w Warszawie odbył się Piknik "Rodzinna Europa" organizowany w ramach Pikniku Europejskiego. O wydarzeniu tym mówiliśmy na antenie Trójki.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Adam Wasilewski

Zgromadzeni mogli brać udział w zabawach, grach i konkursach, a także spektaklu tanecznym i warsztatach kuglarskich. Odbył się też przemarsz orkiestr: policyjnej oraz wojskowej, które wykonały m.in. hymn Unii Europejskiej. Relacje z tego wydarzenia pojawiły się na antenach Polskiego Radia, a znany z Trójkowej anteny Marcin Pośpiech poprowadził specjalną audycję prosto z pikniku.

Kogo spotkał? Jak bawili się ci, którzy wzięli udział w tym rodzinnym wydarzeniu? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Tytuł audycji: Audycja specjalna
Prowadzi:
 Marcin Pośpiech
Data emisji: 1.05.2019 
Godzina emisji: 12.08

kw/mk