X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Beata Kempa: trzeba walczyć z donoszeniem na Polskę w Parlamencie Europejskim

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2019 09:44
– Jestem wrogiem i przeciwnikiem donoszenia na Polskę. Powinniśmy z tym zjawiskiem walczyć. Tę walkę rozpoczną wyborcy – powiedziała w radiowej Trójce Beata Kempa, minister ds. pomocy humanitarnej.
Audio
  • Beata Kempa: jestem wrogiem donoszenia na Polskę (Salon polityczny Trójki)

Polityk Zjednoczonej Prawicy podkreśliła, że chce służyć krajowi w Parlamencie Europejskim. – Nadchodzące wybory do PE są bardzo ważne. Politycy Koalicji Europejskiej rozpierzchną się po wielu frakcjach przeciwnych naszemu krajowi. To są rozstrzygające i kluczowe wybory, w jakim kierunku pójdzie Europa – podkreśliła polityk Zjednoczonej Prawicy.

Minister ds. pomocy humanitarnej wskazała, że Grzegorz Schetyna obawia się porażki w wyborach do Parlamentu Europejskiego. – Mam wrażenie, że lider PO bardzo mocno się pogubił. W tym lęku przed przegraną mówi różne rzeczy. Opozycja zapowiedziami, że "będziemy siedzieć" sama wystawia sobie świadectwo. Koalicja Europejska powinna zamiast tego przedstawić sensowny program, bo w tej chwili go nie ma – powiedziała minister.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Beata Kempa mówiła też o pomocy humanitarnej dla Syrii. – Pomagamy organizacjom pozarządowym w tej pracy. Dyskutujemy na temat nowych wyzwań w tym zakresie. Jako Polacy pokazujemy wielki potencjał. Odbudowujemy m.in. miasta – mówiła gość radiowej Trójki.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.  

***

Tytuł audycji: Salon polityczny Trójki
Prowadzi: Beata Michniewicz
Gość: Beata Kempa (minister ds. pomocy humanitarnej)
Data emisji: 28.02.2019
Godzina emisji: 8.14

ras/ml

Czytaj także

Marek Jurek: program 500+ powinien w większym stopniu wspierać rodziny wielodzietne

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2019 09:41
– W tej chwili z pominięciem rodzin wielodzietnych, które są kluczowe dla przyszłości demograficznej Polski, proponuje się program kilkunastokrotnie większy. To bardzo dobrze, gdy ktoś z niego korzysta, pytanie jednak, jaki będzie miał wpływ na budżet i gospodarkę – mówił w "Salonie politycznym Trójki" o nowych propozycjach PiS Marek Jurek, europoseł Prawicy Rzeczypospolitej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patryk Jaki: wojna cywilizacyjna nabierze na sile. Chciałbym w PE walczyć w obronie wartości katolickich

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2019 09:19
– W Parlamencie Europejskim toczy się w tej chwili wojna, którą ja nazywam cywilizacyjną. Uważam, że wartości chrześcijańskie, katolickie są w odwrocie. Ona nabierze na sile. Mam jeszcze dużo energii i siły, dlatego chciałbym walczyć w obronie tych wartości – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Szczerski: to, co dzieje się w relacjach UE-Wielka Brytania, obciąża też Donalda Tuska

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2019 09:19
– Donald Tusk nie wytrzymał testu przywództwa na poziomie europejskim, bo nie przyczyniał się do rozwiązania sprawy brexitu, tylko pogłebiał kryzys, a na ostatnim etapie całkowicie się pogubił i to także go obciąża – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" Krzysztof Szczerski.
rozwiń zwiń