Cuda, cudeńka, cudności do czytania dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2015 15:00
Cudeńka do czytania, "pitulania", a może przede wszystkim do… smakowania, literka po literce, kreseczka po kresce. Tak, w tej audycji mówimy sporo o pięknych, mądrych książkach, także o tych najwspanialszych, które zostały nagrodzone w konkursie polskiej sekcji IBBY "Książka Roku 2015".
Audio
  • Cuda, cudeńka, cudności do czytania dla dzieci (Zagadkowa niedziela/Trójka)
Zagadkowa niedziela także wyczuwa już przedświąteczny klimat...
"Zagadkowa niedziela" także wyczuwa już przedświąteczny klimat... Foto: Glowimages/East News

Zagadkowe studio odwiedza Edyta Jungowska ze swoimi świeżutkimi, znakomitymi audiobookami, między innymi "Manią czy Anią". - To książka o rodzącej się przyjaźni, o tajemnicach, o miłości, rodzicach i o różnych światach, które nagle się spotykają - mówi aktorka i przedstawia też inne książki, które poleca dzieciom.

Pojawiają się też ONE TRZY! Ania, Miszka i Bukasia. Wszystkie połączył pan o nazwisku Iwaszkiewicz i pewna niecodzienna książka, absolutnie wyjątkowa "Kocia książka"...

I jeszcze w "Zagadkowej niedzieli" goszczą na chwil parę ONE, Rupaki! Świetnie śpiewają, świetnie rozmawiają i, jestem pewna, bardzo się Wam spodobają.

Kasia Stoparczyk​

***

Tytuł audycji: Zagadkowy poranek
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk​
Goście: Edyta Jungowska (aktorka), chór dziecięcy "Rupaki", Anna Król (autorka)
Data emisji: 20.12.2015
Godzina emisji: 7.05

ks/fbi/mg

Czytaj także

Dzieci wiedzą lepiej, jak przygotować się do świąt

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 11:20
Jak tata szykuje się do Świąt Bożego Narodzenia? - Zakłada szeleczki, które trzymają brzuch. Musi przecież wyglądać jak człowiek - usłyszała Kasia Stoparczyk w rozmowie z przedszkolakami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skąd się wzięło Boże Narodzenie? Dzieci wiedzą lepiej...

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 11:05
- Ludzie za dużo wydawają na prezenty. Nie mają pieniędzy, a biegają i biegają - mówi w audycji "Dzieci wiedzą lepiej" mała rozmówczyni Kasi Stoparczyk.
rozwiń zwiń