"Trójka debiutuje": Sosnowski, The Pau i Żurkowski

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2019 22:00
Muzyczne Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej było świadkiem potrójnego debiutu! Na Trójkowej scenie pojawili się The Pau, grupa Żurkowski oraz Bartosz Sosnowski.
Audio
  • Energetyczna mieszanka w ramach Trójka debiutuje: Sosnowski, The Pau i Żurkowski (Lista osobista/Trójka)

Na transmisję występów Bartosza Sosnowskiego, The Pau oraz zespołu Łukasza Żurkowskiego w Trójkowym studiu zaprosiliśmy w sobotę (12 października) o godz. 21.05 w ramach audycji "Lista osobista" Piotra Metza.

The Pau to realizacja punkowej idei "zrób to sam" – jednoosobowy projekt Pauliny, bezkompromisowej młodej kobiety, która komponuje, robi bity, gra na gitarze, pisze i śpiewa teksty. W ciągu ostatnich czterech lat zagrała kilkaset koncertów głównie na squatach i alternatywnych festiwalach w Polsce, Niemczech, Norwegii, Hiszpanii, Portugalii, Czechach, Holandii, Izraelu oraz na Ukrainie, Litwie i Słowacji.

The Pau The Pau

Żurkowski to grupa założona przez Łukasza Żurkowskiego – wokalistę, gitarzystę, autora tekstów oraz kompozytora. Muzycznie oscyluje wokół alternatywnego rocka z silnym wsparciem brzmień elektronicznych. Producentem płyty jest Paweł Cieślak (Little White Lies, ZABROCKI).

Żurkowski Żurkowski

Sosnowski to artysta, który po latach komponowania dla innych, postanowił napisać coś dla siebie. Charakteryzuje go głos, w którym jest wiele emocji, treści i tajemnicy. Sosnowski śpiewa, grając na gitarze, w tym samym czasie obsługując jedną nogą bęben basowy, a drugą tamburyn. To wyjątkowy artysta.

Sosnowski Sosnowski

Czytaj także

Rusza projekt "Trójka debiutuje"!

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2019 22:00
Wszystko rozpocznie się w studiu im. Agnieszki Osieckiej już 12 października. W akcji weźmie udział trójka wykonawców. Jednym z nich jest Bart Sosnowski, który gościł u Piotra Metza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Żurkowski: długo się zbierałem, żeby pokazać swoją twórczość

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2019 20:34
Piotr Metz spotkał się z Łukaszem Żurkowskim w Londynie przy okazji odsłuchu albumu "Abbey Road" w studiu BBC. Muzyk opowiedział o swoich artystycznych początkach w Anglii i swoim najnowszym projekcie. 
rozwiń zwiń