X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stasiuk, osiołek, Mann, wielbłądzica i Nogaś

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2016 13:42
Michał Nogaś w swojej ostatniej audycji "Trójkowy znak jakości" mówił o książce Andrzeja Stasiuka "Osiołkiem". Ale - jak przystało na odcinek kończący cykl - nie zabrakło niespodzianek.
Audio
  • Michał Nogaś opowiada o książce "Osiołkiem" (Trójkowy Znak Jakości/ Trójka)
Osiełkiem Andrzeja Stasiuka to książka o Wschodzie, podróżach, ale i... miłości do samochodów (na zdjęciu fragment okładki)
"Osiełkiem" Andrzeja Stasiuka to książka o Wschodzie, podróżach, ale i... miłości do samochodów (na zdjęciu fragment okładki)Foto: mat. prom. Wydawnictwo Czarne

Stasiuk w swojej najnowszej książce opisuje podróże m.in. po Ukrainie i Rosji. - Zabiera nas w podróż i skręca na wschód w te rejony, w które większości z nas nigdy nie chciałoby się pojechać. Na zapomniane, puste, słabo przejezdne ziemie. Na tereny, po których snują się jakieś duchy, z którymi on też obcuje i o których pisze - opowiadał Michał Nogaś.

stasiuk_osiolkiem.jpg

Audycja rozpoczęła się jednak tym razem niestandardowo, bo od opowieści Wojciecha Manna m.in. o wielbłądzicy - baletnicy. Dlaczego? Zapraszamy do słuchania.  

***

Tytuł audycji: Trójkowy znak jakości
Autor: Michał Nogaś
Data emisji: 28.10.2016 
Godzina emisji: 7.45

ei/mk


Czytaj także

Nowa książka autora świetnie przyjętego "Dygotu"

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2016 14:40
- Coraz bardziej interesuje mnie starość, życie pokazane w całości, od A do Z; życie człowieka, który ma je już właściwie za sobą. To mnie teraz najbardziej w literaturze kręci. Takich powieści szukam i takie chciałbym pisać - mówi Jakub Małecki, autor książki "Ślady".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michael Cunnigham i jego baśnie

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2016 15:37
Z "Trójkowym znakiem jakości" właśnie ukazuje się nowa książka pisarza z Ameryki, którego słuchacze bardzo lubią, a on sam jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Syn" - wspaniała, wielka powieść

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2016 22:00
Gościem Michała Nogasia był Philipp Meyer - mieszkający w Teksasie pisarz, autor książki o tym, jak zdobywano Dziki Zachód i jaką cenę przyszło za to zapłacić wszystkim stronom.
rozwiń zwiń