Stasiuk, osiołek, Mann, wielbłądzica i Nogaś

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2016 13:42
Michał Nogaś w swojej ostatniej audycji "Trójkowy znak jakości" mówił o książce Andrzeja Stasiuka "Osiołkiem". Ale - jak przystało na odcinek kończący cykl - nie zabrakło niespodzianek.
Audio
  • Michał Nogaś opowiada o książce "Osiołkiem" (Trójkowy Znak Jakości/ Trójka)
Osiełkiem Andrzeja Stasiuka to książka o Wschodzie, podróżach, ale i... miłości do samochodów (na zdjęciu fragment okładki)
"Osiełkiem" Andrzeja Stasiuka to książka o Wschodzie, podróżach, ale i... miłości do samochodów (na zdjęciu fragment okładki)Foto: mat. prom. Wydawnictwo Czarne

Stasiuk w swojej najnowszej książce opisuje podróże m.in. po Ukrainie i Rosji. - Zabiera nas w podróż i skręca na wschód w te rejony, w które większości z nas nigdy nie chciałoby się pojechać. Na zapomniane, puste, słabo przejezdne ziemie. Na tereny, po których snują się jakieś duchy, z którymi on też obcuje i o których pisze - opowiadał Michał Nogaś.

stasiuk_osiolkiem.jpg

Audycja rozpoczęła się jednak tym razem niestandardowo, bo od opowieści Wojciecha Manna m.in. o wielbłądzicy - baletnicy. Dlaczego? Zapraszamy do słuchania.  

***

Tytuł audycji: Trójkowy znak jakości
Autor: Michał Nogaś
Data emisji: 28.10.2016 
Godzina emisji: 7.45

ei/mk


Czytaj także

Nowa książka autora świetnie przyjętego "Dygotu"

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2016 14:40
- Coraz bardziej interesuje mnie starość, życie pokazane w całości, od A do Z; życie człowieka, który ma je już właściwie za sobą. To mnie teraz najbardziej w literaturze kręci. Takich powieści szukam i takie chciałbym pisać - mówi Jakub Małecki, autor książki "Ślady".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michael Cunnigham i jego baśnie

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2016 15:37
Z "Trójkowym znakiem jakości" właśnie ukazuje się nowa książka pisarza z Ameryki, którego słuchacze bardzo lubią, a on sam jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Syn" - wspaniała, wielka powieść

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2016 22:00
Gościem Michała Nogasia był Philipp Meyer - mieszkający w Teksasie pisarz, autor książki o tym, jak zdobywano Dziki Zachód i jaką cenę przyszło za to zapłacić wszystkim stronom.
rozwiń zwiń