X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Antoni Piechniczek: życie jest grą, świat boiskiem, a Bóg sędzią

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2019 09:00
– Wychowały mnie mama i babcia, byłem ich oczkiem w głowie, ale mnie nie rozpieszczały. To był rygor domu przestrzegającego dwie kamienne tablice – wspomina Antoni Piechniczek w rozmowie z Katarzyną Stoparczyk.
Audio
  • Antoni Piechniczek gościem Katarzyny Stoparczyk (Myślidziecka 3/5/7/Trójka)
Antoni Piechniczek i Katarzyna Stoparczyk
Antoni Piechniczek i Katarzyna StoparczykFoto: R. Szewczak

Pierwszy piłkarski mecz w swoim życiu zobaczył z perspektywy dziecięcego wózka. Wtedy najbardziej zachwycony był murawą i pojęcia nie miał, że to nie ona stanie się jego przyszłością ale ci, którzy po niej biegają.

To razem z nimi 38 lat później pojechał jako selekcjoner na mundial. Z Hiszpanii, razem ze swoją drużyną, przywiózł brąz i wiarę w to, że nasza drużyna znowu liczy się w światowej piłce nożnej.

Jego maksyma? Nie rozpamiętywać zbytnio ani sukcesu, ani porażki. Dążyć do równowagi i ciężko pracować. I jeszcze jedno. Nie tracić zaufania do siebie i ludzi. To ważne. Bo wtedy życie jest prostsze. No i rodzina. O nią trzeba dbać szczególnie​, bo daje człowiekowi skrzydła i jest dla pochłaniającego sportu wspaniałą równowagą.

Co uważa za swój największy gest odwagi? Kogo zaprasza na herbatę do położonego w górach domu? Zachęcamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Myślidziecka 3/5/7
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Gość: Antoni Piechniczek (trener piłkarski)
Data emisji: 14.12.2019
Godzina emisji: 8.09

mk

Czytaj także

Gaba Kulka o stawaniu się sobą

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 09:13
– Gabą stałam się na studiach. To moment, kiedy poznaje się wiele nowych osób i można w pewien sposób stworzyć siebie na nowo. Do tamtej pory tak nazywała mnie tylko moja ukochana, przyszywana kuzynka i kojarzyło mi się to stuprocentowo pozytywnie – opowiada rozmówczyni Katarzyny Stoparczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Davina Reeves-Ciara: dopiero gdy urodziłam, poczułam się kimś

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2019 09:00
Jeszcze niedawno nosiła na swojej głowie koronę Miss Nowego Jorku. Jeszcze nie tak dawno można było ją spotkać na prestiżowych nowojorskich wybiegach mody. Zostawiła to światowe życie, by zamieszkać w niewielkiej dolnośląskiej wsi.
rozwiń zwiń