Lana Del Rey i "chemiczne ślady" nad Warszawą

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2021 11:30
Wyjątkowa premiera nowego albumu amerykańskiej gwiazdy. Dziś Lana Del Rey wydała nowy album. Można go znaleźć zarówno w sklepach, jak i na znanych serwisach streamingowych. A jutro fani w Warszawie będą mogli obejrzeć specjalnie przygotowaną niespodziankę.
Lana Del Rey
Lana Del ReyFoto: Andrea Raffin/Shutterstock

Przygotowaliśmy akcję specjalną, która nasunęła nam się pod wpływem tytułu nowej płyty artystki "Chemtrails Over The Country Club". Przenieśliśmy go na rynek lokalny pod hasłem "Chemtrails Over Warsaw". Chemtrails to "ślady chemiczne", które pozostawia po sobie samolot  mówi Patrycja Kowalska z wytwórni Universal Music Polska. Co dokładnie pojawi się na warszawskim niebie? To na razie pozostaje tajemnicą. Wszystko wyjaśni się jutro między godz. 12.00 a 13.00. Będąc w Warszawie, warto spojrzeć w górę! 


Posłuchaj
02:44 TROJKA Trojka do trzeciej 2021_03_19-11-18-50.mp3 Lana Del Rey oryginalnie powraca z nową płytą (Trojka do trzeciej)

 

Po sukcesie nominowanego do Grammy "Norman Fucking Rockwell" z 2019 roku, Lana Del Rey prezentuje wyczekiwany album "Chemtrails Over The Country Club". Na płytę trafiło 11 utworów napisanych przez Lanę Del Rey i Jacka Antonoffa. Na liście utworów znalazł się cover klasyka Joni Mitchell "For Free" z gościnnym udziałem Zelli Day i Weyes Blood, a na "Breaking Up Slowly" gościnnie pojawia się Nikki Lane.

Dziś o godz. 17.00 Lana Del Rey opublikuje teledysk do singla "White Dress" w reżyserii Constellation Jones. Klip jest zainspirowany twórczością Davida Lyncha. "White Dress" to trzeci singiel promujący album, po tytułowym "Chemtrails Over The Country Club" oraz "Let Me Love You Like A Woman".

 

Lana Del Rey - White Dress (Official Music Video) / Lana Del Rey

Jak w nietypowy sposób inni artyści promowali swoje nowe albumy? Zachęcamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Trójka do trzeciej
Prowadzi: Piotr Firan
Autorka materiału reporterskiego: Małgorzata Jakubowska
Data emisji: 19.03.2021
Godzina emisji: 11.18

Czytaj także

Rockowo znad Wisły. Czego warto posłuchać?

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2021 11:05
"Trójkowo, rockowo" niemalże w całości poświęcone zostało polskim wykonawcom. Nie zabrakło kultowych zespołów, wielkich rockowych hitów oraz nowości, na które warto wyczekiwać.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Quincy Jones. W hołdzie wizjonerowi muzyki

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2021 00:00
– Zaczynamy dziś od życzeń urodzinowych. W minioną niedzielę, 14 marca, 88. rocznicę urodzin obchodził Quincy Jones – powiedział Piotr Majewski, rozpoczynając kolejne wydanie audycji "Między dniem a snem".  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ważna rocznica dla fanów Paktofoniki. Od rapu do Franka w audycji Radosława Okraski

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2021 20:15
Dziś swoje 43. urodziny obchodziłby Magik, czyli Piotr Łuszcz – raper znany z Kalibra 44 i Paktofoniki. Ten niezwykle utalentowany artysta nie żyje już od 21 lat. Dla autora audycji "Od punka do Franka" Radosława Okraski ta rocznica była okazją do sięgnięcia po gatunek, który nie gości w programie zbyt często, a mianowicie hip-hop. Nie zabrakło oczywiście i Franka Zappy, tym razem w nowej interpretacji.
rozwiń zwiń