Polskie Radio
Section05
Lato z Radiem 2020

"Lato z Radiem" 2020 pod hasłem #JesteśmyzWami!

Muzyka, podróże i wspólna zabawa. Już dziś o godz. 9.00 ponownie zabrzmi radosna "Polka Dziadek", której sygnał od blisko 50 lat dla wielu słuchaczy oznacza początek wakacji. Trasa kultowej, wakacyjnej audycji "Lato z Radiem" obejmie kilkadziesiąt miejsc w całym kraju! Reporterzy podążą szlakiem Turystycznej Listy Przebojów PL, a w muzycznym cyklu koncertów online i na antenie radiowej Jedynki zagra plejada polskich artystów. 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Lato z Radiem 2020

Lato z Radiem 2020 pod hasłem #JesteśmyZWami! Już wystartowaliśmy!

Muzyka, podróże i wspólna zabawa. Dziś o godz. 9.00 ponownie zabrzmiała radosna "Polka Dziadek", której sygnał od blisko 50 lat dla wielu słuchaczy oznacza początek wakacji. Trasa kultowej, wakacyjnej audycji "Lato z radiem" obejmie kilkadziesiąt miejsc w całym kraju! Reporterzy podążą szlakiem Turystycznej Listy Przebojów PL, a w muzycznym cyklu koncertów online i na antenie radiowej Jedynki zagra plejada polskich artystów. 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Lato z Radiem 2020

Lato z Radiem. Najbardziej niezwykła audycja w historii Polskiego Radia

Nie ma słuchacza, który nie znał by słynnej Polki Dziadek. To najpopularniejszy sygnał radiowy w Polsce, znany nawet bardziej niż hejnał z wieży mariackiej. Nasza audycja zadebiutowała na antenie 1 lipca 1971 roku. Jako pierwsza była emitowana na żywo, z telefonami od słuchaczy, bez żadnego montażu i cenzury. Dziś taka forma jest oczywista, ale w tamtych czasach była to prawdziwa sensacja.  
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem 2020