Polskie Radio
Section05
Lato z Radiem 2020

"Lato z Radiem" w 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

W sobotę 1 sierpnia o godz. 17 czyli w godzinę "W" mija 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W ten szczegóły dzień "Lato z Radiem" gościło w Muzeum Powstania Warszawskiego. Jakie jest dzisiejsze spojrzenie na Powstanie Warszawskie i znaczenie Muzeum dla współczesności? 
Zobacz więcej na temat:  Powstanie Warszawskie Muzeum Powstania Warszawskiego Mela Koteluk Lato z Radiem 2020 Małgorzata Raducha historia Polski Jan Ołdakowski

Lato z Radiem 2020 i największe przeboje Anny Wyszkoni. Posłuchaj koncertu!

- Jestem w doskonałym momencie życia - mówi Ania Wyszkoni, która wystąpiła online w cyklu koncertów "Lata z radiem" 2020. - Nieustannie się zmieniam, a wraz ze mną zmienia się moja twórczość. Mam nadzieję, że koncert online dzięki Państwa żywej obecności w sieci będzie dla nas wspólnym, mocnym muzycznym przeżyciem. Do oglądania, udostępniania, komentowania na latozradiem.pl oraz profilu facebookowym stacji występu Ani Wyszkoni na żywo zapraszała radiowa Jedynka.   
Zobacz więcej na temat:  Ania Wyszkoni Lato z Radiem 2020

"Lato z Radiem" na spotkaniu ze swobodnie żyjącymi żubrami

Reporter Roman Czejarek wyprawił się do słynnej Dzikiej Zagrody w Jabłonowie koło Mirosławca. To właśnie tam można podglądać dziko żyjące stado żubrów, do których można swobodnie podejść i nakarmić je na przykład marchewką lub jabłkami. Obok żubrów są też rysie oraz… fantastyczni ludzie zakochani w przyrodzie, robiący wszystko, by ją ocalić.
Zobacz więcej na temat:  Roman Czejarek ryś Lato z Radiem 2020 Sława Bieńczycka