X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Rafał Motriuk

Redaktor

Rafał Motriuk korespondent naukowy Polskiego Radia, współpracownik BBC. Karierę rozpoczął w Polskim Radio Wrocław w 1996 roku jako student IV roku filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. W PRW był producentem, prezenterem i reporterem.

W 1999 roku rozpoczął pracę w Sekcji Polskiej BBC w Londynie, gdzie był wydawcą i producentem dzienników radiowych i programów "Reflektor", "Przewodnik europejski BBC" oraz "Popkulturalny Magazyn BBC".

Był również wydawcą i producentem anglojęzycznych programów „Science in Action” i „World Business Report” emitowanych na antenie BBC World Service. Otrzymał nagrodę BBC za specjalne korespondencje o wyborach prezydenta USA. W Sekcji Polskiej BBC pracował do jej zamknięcia w 2005 roku.

W roku 2005 relacjonował dla Telewizji Polskiej wydarzenia związane z zamachami terrorystycznymi w Londynie. W tym samym roku został korespondentem Polskiego Radia w Londynie.

Od maja 2006 roku pracuje jako korespondent naukowy Polskiego Radia. Komentuje również wydarzenia w Polsce dla BBC World, BBC Online, BBC World Service, RTÉ i NPR.

Od 1999 roku publikuje również na łamach polskiej i zagranicznej prasy. Współpracował między innymi z Dziennikiem, Pulsem Biznesu, Muzą, Machiną, nowojorskim Nowym Dziennikiem i londyńskim The Independent. Obecnie z Tygodnikiem Powszechnym.

W listopadzie 2006 roku ukazała się książka Rafała Motriuka pt. "Prosta droga do sukcesu".

Section07
Napisz do mnie