Polskie Radio
Section05
ME siatkarzy 2019

ME SIATKARZY Cały czas chodzi i mówi. "Pozytywny świr" mózgiem Polaków

– Vital Heynen jest trochę inny, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. My też jesteśmy inni, być może dlatego nadajemy na tych samych falach – mówi Fabian Drzyzga w rozmowie z Polskim Radiem. - Wszyscy wiedzą, że Vital ma ADHD, cały czas chodzi, cały czas mówi, ale być może nasza siatkówka, nasza grupa w tym momencie potrzebuje takiego pozytywnego świra. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka ME siatkarzy 2019

ME SIATKARZY Bednaruk czeka na finał z Francją. "Polacy jak Mike Tyson"

Polscy siatkarze zakończyli zmagania w fazie grupowej mistrzostw Europy z kompletem zwycięstw, tracąc tylko jednego seta w pięciu meczach. - Jesteśmy jak Mike Tyson za najlepszych czasów. Pierwsza runda, nokaut i koniec - powiedział w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Jakub Bednaruk. Trener MKS-u Będzin prowadził polskich siatkarzy w lipcowym meczu o trzecie miejsce Ligi Narodów. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka ME siatkarzy 2019 opinie

ME SIATKARZY Heynen i jego szalony manewr. "Wyglądało to spektakularnie"

Polscy siatkarze wygrali z Ukrainą 3:0 ostatni grupowy mecz mistrzostw Europy. Trener biało-czerwonych w czwartkowym starciu zdecydował się na szalony manewr. - Sześciu gości weszło na boisko w jednej chwili i od razu grali jak gdyby nigdy nic. Wiedzieli o tym wcześniej, ale i tak nie byli pewni, czy ten szaleniec się do tego posunie - mówił po meczu Vital Heynen.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka ME siatkarzy 2019