Polskie Radio
Section05
VIVE Kielce

Za nami losowanie LM. Polskie drużyny poznały rywali

Piłkarze ręczni Barlinka Industrii Kielce w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów sezonu 2023/24 zagrają m.in. z Paris Saint-Germain i THW Kiel. Rywalami Orlen Wisły Płock będą m.in. hiszpańska Barca i niemiecki SC Magdeburg. Losowanie odbyło się we wtorek w Wiedniu. Rywalki poznały także piłkarki ręczne Zagłębia Lubin, które zadebiutuje w rozgrywkach Ligi Mistrzyń.
Zobacz więcej na temat:  VIVE Kielce Barlinek Industria Kielce Piłka ręczna SPORT orlen wisła płock

Trener Magdeburga pokazał klasę. Piękny gest wobec kielczan

Piłkarze ręczni SC Magdeburg wygrali Ligę Mistrzów, pokonując w meczu finałowym Barlinek Industrię Kielce 30:29. W drugiej połowie mecz przerwano na kilkanaście minut, gdy zasłabł polski dziennikarz Paweł Kotwica, który, niestety, zmarł. Jak wyjawił trener zwycięzców Bennet Wiegert, niemiecka drużyna była gotowa wówczas przerwać mecz i oddać wygraną kielczanom, którzy prowadzili 22:21.
Zobacz więcej na temat:  Piłka ręczna SPORT Tałant Dujszebajew VIVE Kielce Barlinek Industria Kielce

Final Four Ligi Mistrzów: Barlinek Industria Kielce z problemami przed PSG. "Będziemy walczyć"

Barlinek Industria Kielce po raz szósty zagra w turnieju Final Four Ligi Mistrzów w Kolonii. W sobotnim półfinale, podopieczni trenera Tałanta Dujszebajewa zmierzą się z Paris Saint-Germain. Drugą parę tworzą FC Barcelona i niemiecki SC Magdeburg. Mecz mistrzów Polski rozpocznie się o 18.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka ręczna Barlinek Industria Kielce VIVE Kielce Tałant Dujszebajew