Polskie Radio
Section05
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Fornal błysnął refleksem. Siatkarz uratował... smartfona

Jastrzębski Węgiel wygrał w Lublinie z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 3:2 w meczu o Puchar Polski siatkarzy. W mediach społecznościowym równie wiele, jak o wyniku pisano jednak o pomeczowym popisie Tomasza Fornala. Przyjmujący jastrzębian postanowił podziękować kibicom za doping i... uratował przed zniszczeniem smartfon jednej z fanek.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Tomasz Fornal jastrzębski węgiel ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Żałoba po śmierci Tomasza Wójtowicza. Jest decyzja PLS

Wszystkie mecze najbliższych kolejek ekstraklasy siatkarzy oraz siatkarek, a także środowe starcie o Superpuchar Polski zostaną poprzedzone minutą ciszy na znak żałoby po śmierci Tomasza Wójtowicza - poinformowała Polska Liga Siatkówki. W Lublinie flagi zostały opuszczone do połowy masztu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka odeszli 2022 PlusLiga polska liga siatkówki ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jastrzębski węgiel Lublin