Polskie Radio
Section05
PlusLiga

PlusLiga: Trefl Gdańsk wraca do treningów. "Piłka jest po Twojej stronie" - klub przypomina o walce z koronawirusem

- Można powiedzieć, że zaczynamy od nowa okres przygotowawczy, ponieważ jesteśmy już prawie w pełnym składzie, jednak wciąż nie zaczynamy normalnej pracy. Procedury po zakażeniu koronawirusem są zupełnie inne niż po pozostałych chorobach i bardzo ważne jest to, by cały czas kontrolować tętno i wytrzymałość zawodników - mówi Michał Winiarski, trener siatkarzy Trefla Gdańsk, którzy od środy trenują już niemal w komplecie. 
Zobacz więcej na temat:  PlusLiga Siatkówka Trefl Gdańsk SPORT koronawirus Koronawirus w Polsce COVID-19

PlusLiga: znamy wyniki wszystkich testów w Treflu. 11 gdańskich siatkarzy ma koronawirusa

Trefl Gdańsk poinformował o wynikach ostatnich testów na obecność koronawirusa w organizmach siatkarzy i członków sztabu szkoleniowego występującego w PlusLidze klubu. Spośród trzech ostatnich testów dwa były pozytywne - jeden u siatkarza i jeden u członka sztabu. Łącznie w Treflu zachorowało 14 osób, z czego aż 11 to siatkarze. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka PlusLiga Trefl Gdańsk koronawirus

PlusLiga: Szalpuk i Leon w jednym zespole? Dyrektor sportowy VERVY: jesteśmy w kontakcie

To byłby prawdziwy hit transferowy w wykonaniu stołecznego klubu PlusLigi. Piotr Gacek, dyrektor sportowy VERVY Warszawa Orlen Paliwa przyznał na antenie Polskiego Radia RDC, że chętnie widziałby w składzie Wilfredo Leona. - Każdy klub chciałby mieć w swoim składzie Wilfredo Leona - powiedział Gacek w "Magazynie Sportowym".
Zobacz więcej na temat:  Projekt Warszawa PlusLiga Siatkówka SPORT Wilfredo Leon