Gol Błaszczykowskiego uradował Tomasza Zimocha

Marcin Nowak 12.06.2012

Posłuchaj komentarza Tomasza Zimocha z radiowej Jedynki w sytuacji, gdy"Biało-czerwoni" zdobyli bramkę po strzale Jakuba Błaszczykowskiego.

Zobacz relację z meczu Polska - Rosja >>>

- Ten atak i ten rozpaczliwy, ale piękny strzał Jakuba Błaszczykowskiego lewą nogą. Mocno podkręcona piłka leciała obok wyciągniętych rąk bramkarza Rosji i tuż przy prawym słupku wpadła do bramki - komentował Tomasz Zimoch w radiowej Jedynce sytuację, w której "Biało-czerwoni" zdobyli bramkę.

Jakub Błaszczykowski zdobył gola dla Polski w 57. minucie spotkania. Polski skrzydłowy z prawej strony potężnie uderzył na bramkę rywali i zdobył wyrównującego gola.

Polska w swoim drugim meczu grupy A zremisowała z Rosją 1:1. Wcześniej - w 37. minucie gola po stałym fragmencie gry Andrieja Arszawina zdobył Ałan Dżagojew.

Posłuchaj komentarza Tomasza Zimocha do gola dla Rosjan >>>

Zapraszamy do wysłuchania komentarza Tomasza Zimocha i Marka Soleckiego z tej sytuacji.

Polska z 17 meczów z Rosją wygrała tylko cztery, dziewięć zakończyło się zwycięstwem rywala, a cztery remisem. Ostatni mecz obu reprezentacji odbył się 22 sierpnia 2007 roku w Moskwie i zakończył się właśnie remisem (2:2).

Zapraszamy do wysłuchania transmisji z meczu Polska - Rosja na żywo w radiowej Jedynce. Na Stadionie Narodowym w Warszawie spotkanie komentują Tomasz Zimoch i Marek Solecki.