Orzeł może

Sortuj według:

Czytaj u nas

Słuchacze i Trójka na rzecz chorych dzieci z Piszkowic

Słuchacze i Trójka na rzecz chorych dzieci z Piszkowic

Program 3 Polskiego Radia po raz kolejny udowodnił, że skutecznie pomaga najbardziej potrzebującym. Dzięki akcji społecznej "Orzeł może” oraz charytatywnemu spektaklowi "Trójka do potęgi” zebrano ponad 370,5 tysiąca zł na pomoc ciężko chorym dzieciom z Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Piszkowicach.

Miód fasolowy, ser o smaku moreli - odkryj polską kuchnię regionalną

Miód fasolowy, ser o smaku moreli - odkryj polską kuchnię regionalną!

- Po '89 roku byliśmy spragnieni kuchni z innych krajów i zaczęliśmy zatracać to, co nasze. Od kilku lat staramy się skrócić dystans od pola do stołu, tak, żeby produkty lokalne trafiały do lokalnej oferty gastronomicznej - mówi Izabella Byszewska z Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego.

Orzeł wylądował w Szpitalu Świętej Elżbiety

Orzeł wylądował w Szpitalu Świętej Elżbiety!

We wtorek czekoladowy orzeł wylicytowany przez panią Iwonę za 35 tys. złotych trafił do wybranego przez nią Szpitala Świętej Elżbiety - Mokotowskiego Centrum Medycznego. Stanął w pobliżu recepcji, skąd będzie witał wszystkich nowych pacjentów.

Gwiazdy w finale Orzeł może. Zobacz wideo

Gwiazdy w finale "Orzeł może”. Zobacz wideo

Koncert finałowy akcji "Orzeł może” zakończył ponad miesięczny cykl audycji, w których przekonywaliśmy Polaków do pozytywnego patrzenia na kraj i do radosnego patriotyzmu. Wieczór finałowy był pełen atrakcji.

Ostatnie przygotowania do finału akcji Orzeł może

Ostatnie przygotowania do finału akcji "Orzeł może"

- Jestem dumna z historii, z ludzi, którzy nas reprezentują ze sztuki, kultury. Jak byłam młoda chciałam się czuć obywatelką świata, im jestem starsza tym więcej rzeczy mnie wzrusza w tym co nasze - mówi Grażyna Wolszczak, jedna z ambasadorek akcji "Orzeł może" i jedna z modelek, prezentujących uskrzydloną kolekcję podczas finału akcji.

19:00 - 19:25Aktualności Radiowej JedynkiSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
19:00 - 19:40Wieczór ze słuchowiskiemSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
19:00 - 19:05Serwis TrójkiSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Lista osobista
19:00 - 19:50PlenAirSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo