Kino-leniuchowanie - filmy i seriale na czerwcówkę i letnie wieczory

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2024 15:10
Zaczynamy długi weekend, a już zaraz wakacje. Przychodzi wymarzony wolny wieczór, rozsiadamy się wygodnie w kanapie i... nie wiemy co obejrzeć. Najlepiej coś lekkiego - więc warto mieć polecajki Czwórki pod ręką. 
W Czwórce m.in. będziemy polecać filmy i seriale na długi czerwcowy weekend.
W Czwórce m.in. będziemy polecać filmy i seriale na długi czerwcowy weekend. Foto: shutterstock/Stock-Asso

Długi czerwcowy weekend to sporo wolnego czasu, wielu z nas w tym czasie zdecyduje się na nadrobienie filmowych zaległości. Tu z pomocą przychodzą nasi goście, którzy będą opowiadali o filmach idealnych do odprężenia się, i do oglądania "na kanapie". 

W czwartkowej audycji nasze studio odwiedzi m.in. Jacek Cygan, autor kanału TVTok, który poleci amerykańskie produkcje. Jak zapowiada wśród nich znajdą się te mniej znane, a czasem i głupie komedie, które jednak potrafią umilić letni wieczór i zapewnić lekką rozrywkę.

W dalszej części programu gościem Jeremiego Angowskiego będzie Mateusz Kmiecik, aktor którego ostatnio można oglądać w najnowszym serialu jednej z platform streamingowych "Prosta sprawa". To sensacyjne, wysokoadrenalinowe kino akcji twórców słynnej "Furiozy". Fabuła powstała na podstawie bestsellerowej powieści Wojciecha Chmielarza o sprawiedliwym mścicielu, który staje po stronie pokrzywdzonych i słabszych. "Prosta sprawa" to wyrazista i mocna historia o długu, sprawiedliwości oraz honorze. O walce dobra ze złem. Więcej o serialu opowiemy po godzinie 13.00. 

Do studia Czwórki wpadnie także Marcin Radomski z kinorozmowy. Wraz z naszym gościem sprawdzimy, jakie są dobre polskie komedie. Dowiemy się także, czy polskie kino może być rozluźniające i przyjemne. W naszej filmowej audycji nie zabraknie także polecajek prowadzącego oraz redakcyjnych kolegów i koleżanek.


***

Na audycję "Kino - leniuchowanie" w czwartek (30.05) o godzinie 12.00 zaprasza Jeremi Angowski.  

aw