MadMajk: dać ludziom optymizm

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2014 12:20
Jeden z najciekawszych albumów 2013 roku na scenie polskiego reggae, to solowy debiut MadMajka. - To jest materiał podnoszący na duchu, pozytywny i ciepły. Sporo czytam rzeczy kształtujących charakter, nadających mu optymizm i staram się to samo przekazywać ludziom - opowiada w Czwórce artysta.
Audio
  • Dla MadMajka wydanie solowego albumu to kolejny etap konsekwentnej drogi artystycznej (Czwórka/Ex Magazine)
MadMajk: dać ludziom optymizm
Foto: mat. pras.

MadMajk od dłuższego czasu większą część roku spędza na Ibizie. Do Polski przyjeżdża głównie promować swoją muzykę czy też grać koncerty.

- Staram się wszędzie czuć dobrze i zawsze z przyjemnością tutaj wracam, ale nie da się ukryć, że są pewne różnice na naszą niekorzyść. Dotyczy to głównie finansów oraz tego, że u nas jest oczywiście zdecydowanie mniej słońca - opowiada gość "Ex Magazine".

Artysta znany jest publiczności w Polsce już od lat. Nagrywał w duecie SingleDread, współpracował z wieloma innymi twórcami. On sam ma do tego chłodne podejście.

- Nie uważam jeszcze, żebym był super rozpoznawalnym artystą na polu polskim. Uważam, że mam szacunek w środowisku reggae, ale nie tylko. Staram się zawsze robić coś świeżego, fajnego, nie stać w miejscu, tylko stawiać sobie kolejne wyzwania. |

W październiku ubiegłego roku ukazał się długo wyczekiwany, solowy debiut MadMajka. Płyta "Wartości system" została przyjęta przez fanów oraz prasę pozytywnie. Dla muzyka to bardzo ważne dzieło i najważniejszy dotąd etap w karierze.

- To jest materiał podnoszący na duchu, pozytywny i ciepły - mówi wokalista. - Sporo czytam rzeczy kształtujących charakter, nadających mu optymizm i staram się to samo przekazywać ludziom. Nie jest to łatwe, takie podejście do życia wymaga konsekwencji, ale warto iść przez Ciebie cały czas z wypiętą piersią.

(ac)

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA reggae
Czytaj także

Reggaenerator Shark-A-Taakuje!

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2013 10:23
- Grupa Skindred bezpośrednio zainspirowała mnie do tego, żeby nagrać "Rec. in Progress" - mówi Reggaenerator. Jedna z czołowych postaci polskiej sceny reggae pokazuje nowe oblicze w projekcie Shark-A-Taak.
rozwiń zwiń
Czytaj także

November Project: w naszym zespole dystans to podstawa

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2013 08:00
Kiedyś grupa Guns N'Roses zasłynęła epickim przebojem "November Rain", teraz November Project wysyłają w świat pozytywne wibracje i dziarskie reggae.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Piotr Banach: ojcostwo odkryło mnie na nowo

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2013 15:09
- Bycie ojcem i odkrycie w sobie zupełnie nowych pokładów miłości, uczuć, odpowiedzialności pozwala mi też na nowy etap w pasji, życiu artystycznym - opowiedział w Czwórce Piotr Banach.
rozwiń zwiń