Się pomaga Się, czyli Czwórka była na aukcji

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2015 13:00
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Czwórce!
Czwórka gra z WOŚP
Czwórka gra z WOŚP!

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy z tej okazji zaprosiliśmy Was do wzięcia udziału w licytacji, dzięki której ktoś będzie mógł wcielić się w rolę speakera radiowego i współprowadzić swoją ulubioną audycję w Czwórce! To nie koniec niespodzianek, zwycięzca będzie miał okazję na własne oczy zobaczyć od, jak działa radio.

Już teraz możemy powiedzieć - zwycięzca o pseudonimie "bikemall" wylicytował kwotę 2 550,00 z! Gratulujemy!!!

Oto Opis zakończonej licytacji:

Jesteś fanem Radiowej Czwórki? Marzysz aby wcielić się w role prowadzącego i u boku profesjonalistów przywitać się z tysiącami słuchaczy? Licytuj i sam wybierz z kim chcesz współprowadzić audycję w Czwórce, taka okazja może się nie powtórzyć… Zastanawiałeś się jak to jest od 6.00 być w pełni sił aby w pozytywnym nastroju wprowadzić słuchaczy w dobry nastrój i pomóc im rześko rozpocząć dzień?  Sprawdź skąd znaleźć siły o poranku!

Ta opcja nie jest dla Ciebie? Może interesujesz się muzyką i chciałbyś poprowadzić audycję z kimś z naszej muzycznej ekipy? Załatwione! Mówisz i masz! Nie czekaj licytuj. Jeśli zaś chciałbyś podyskutować o kulturze, sporcie czy wziąć udział w debacie publicystycznej również nie zwlekaj to także jest możliwe! Pamiętaj Ty wybierasz… licytuj, spędź z nami dzień i współprowadź audycję z Twoim ulubionym prowadzącym. Czekamy właśnie na Ciebie.

Możesz pomóc tym, którzy tego potrzebują a przy okazji spełnić swoje marzenie. Trzymajmy się razem.

SIĘ POMAGA SIĘ W CZWÓRCE

Po zakończeniu licytacji skontaktujemy się ze zwycięzcą w celu ustalenia terminu realizacji wylicytowanej wizyty w Czwórce. Zwycięzca wskaże jednocześnie, z którym z prowadzących będzie współprowadził audycję w ustalonym wspólnie terminie. Szczegóły wylicytowanych działań antenowych zostaną ustalone wspólnie ze nabywcą przedmiotu aukcji.

Więcej informacji uzyskasz pisząc na adres: siepomagasie@polskieradio.pl lub dzwoniąc na nr 22 645 30 40

Zastanawiałeś się jak nagrać i zmontować materiał radiowy? Ile czasu trwa przygotowanie audycji i jak duży zespół osób pracuje nad jej przygotowaniem? Poznaj radio od kuchni, licytuj i przekonaj się sam. Dziennikarze Czwórki przedstawią Ci tajniki swojej pracy. W studiu radiowym rozmawiamy, przepytujemy gości, a to wszystko się nagrywa się. Mikrofon, słuchawki, prowadzący, reporterzy, wydawcy, realizatorzy, lampka się zapala i… można zaczynać. Brak ciszy w eterze oznacza, że wszystko się udało i wszyscy nas słyszą - czyli wszystko gra. Wydaje się takie proste i tak jest naprawdę. Przyjdź i przekonaj się sam! Jesteś fanem Radiowej Czwórki? Marzysz, aby wcielić się w role prowadzącego i u boku profesjonalistów przywitać się z tysiącami słuchaczy? Licytuj i sam wybierz, z kim chcesz współprowadzić audycję w Czwórce, taka okazja może się nie powtórzyć…

Zastanawiałeś się, jak to jest od 6.00 być w pełni sił, aby w pozytywnym nastroju wprowadzić słuchaczy w dobry nastrój i pomóc im rześko rozpocząć dzień? Sprawdź, skąd znaleźć siły o poranku! Ta opcja nie jest dla Ciebie? Może interesujesz się muzyką i chciałbyś poprowadzić audycję z kimś z naszej muzycznej ekipy? Załatwione! Mówisz i masz! Nie czekaj - licytuj. Jeśli zaś chciałbyś podyskutować o kulturze, sporcie czy wziąć udział w debacie publicystycznej, również nie zwlekaj to także jest możliwe!

Pamiętaj, Ty wybierasz… licytuj, spędź z nami dzień i współprowadź audycję z Twoim ulubionym prowadzącym. Czekamy właśnie na Ciebie. Możesz pomóc tym, którzy tego potrzebują, a przy okazji spełnić swoje marzenie. Trzymajmy się razem. SIĘ POMAGA SIĘ W CZWÓRCE

LICYTACJA  ODBYWAŁA SIĘ TUTAJ >>>

Wkrótce skontaktujemy się ze zwycięzcą w celu ustalenia terminu realizacji wylicytowanej wizyty w Czwórce. Zwycięzca wskaże jednocześnie, z którym z prowadzących będzie współprowadził audycję w ustalonym wspólnie terminie. Szczegóły wylicytowanych działań antenowych zostaną ustalone wspólnie ze nabywcą przedmiotu aukcji.

 

/