wySTARTUPuj z Prahą

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2017 13:00
Masz pomysł na biznes ale nie wiesz, jak do tego podejść? Zastanawiasz się gdzie szukać inspiracji? A może czekasz, aż wpadniesz na ideę godną nowego Facebooka lub Ubera? Weź udział w nowym cyklu spotkań organizowanym przez Kino Praha i Startup Academy i dowiedz się, jak zacząć realizować marzenie o własnym biznesie. Start 2. marca o godz. 19:00.
wySTARTUPuj z Prahą
wySTARTUPuj z Prahą Foto: mat. pras.

Wydarzenie jest kierowane do każdego, kto marzy o założeniu własnego biznesu, ale nie wie, od czego zacząć. Podczas 6 tematycznych spotkań zobaczysz – krok po kroku – jak przejść od pomysłu do jego realizacji.

Filmowa inspiracja, poważna dawka wiedzy, a także obietnica nawiązania biznesowych znajomości. Brzmi interesująco? Będzie jeszcze ciekawiej! Każde spotkanie to wystąpienia zaproszonych ekspertów, którzy podzielą się z Wami doświadczeniem i przekażą swoją wiedzę.

Pierwsze spotkanie dotyczące generowana pomysłów odbędzie się 2 marca 2017 r. o godz. 19.00 w Kinie Praha Wystąpią: Paweł Sieczkiewicz – twórca Telemedi.co i Kamil Adamczyk – CEO Intelclinic. Wstęp jest całkowicie bezpłatny,  liczba miejsc ograniczona. Żeby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować na stronie organizatora.

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: biznesmen biznes startup