3. Prawie Kino Letnie

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2017 12:17
Filmy w blasku Księżyca | 3. Prawie Kino Letnie, czyli Kino Plenerowe na Uniwersytecie Warszawskim (15-17 czerwca 2017 r.)
Prawie Kino Letnie
Prawie Kino LetnieFoto: mat. pras.

Już w dniach 15-17 czerwca na Małym Dziedzińcu na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się 3. edycja Prawie Kina Letniego. W ciągu tych trzech dni, po przekroczeniu uniwersyteckiej bramy będziemy mogli przenieść się do świata filmowych wrażeń, a za sprawą magii srebrnego ekranu udamy się w prawdziwą podróż po filmowych miastach świata.

Trasa jest bardzo prosta - rozpoczniemy podziwiając naszą stolicę („Niewinni czarodzieje”, „Wszystkie nieprzespane noce”), dzień później udamy się w podróż po Stanach Zjednoczonych („Okno na podwórze”, „Tylko kochankowie przeżyją”), aby zakończyć przygodę spacerem po Polach Elizejskich i nocną przechadzką wśród murów Wiecznego Miasta („Do utraty tchu”, „Wielkie piękno”). Będziemy snuć się doświadczając uroków nocnego życia, towarzyszyć nam będą niezwykłe obrazy, a także gwiazdy - nie tylko te podniebne!

Arcydzieła światowego kina zestawimy z wyjątkowymi, nieco nowszymi tytułami. Projekcje filmów wzbogacone zostaną spotkaniami z gośćmi specjalnymi. Na miejscu dostępna będzie również strefa gastronomiczna. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i całkowicie otwarty dla wszystkich zainteresowanych – nie tylko studentów!

Prawie Kino „Poza granice ekranu” to autorski projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów, największej organizacji studenckiej w Polsce.

mat. pras.