X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Revive Festival

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2018 12:45
Kolektywy Revive i Subraum Records po raz drugi zapraszają do podróży po mrocznych i industrialnych zakamarkach pofabrycznej przestrzeni - Mała Warszawa. Revive Festival to 13 godzinna przygoda, której esencją jest surowe i alternatywne oblicze muzyki elektronicznej oraz towarzyszące wydarzenia artystyczne, takie jak nieme kino z muzyką na żywo (Why So Silent?) oraz wystawa sztuki (Revive Is Art).
Revive Festival
Revive FestivalFoto: mat. pras.

Crave, Explore, Invent oraz Excite to szansa na unikatowe doznania oraz muzyczne odrodzenie.

Dotychczas ogłoszenie artyści: Paula Temple, Reeko, Takaaki Itoh, Codex Empire (live), Manni Dee, Parallx, Judas (live), Błażej Malinowski (live), Michał Jabłoński (hybrid set), Głós (live), Elad Magdasi, Leon, Foxall, Deaf Can Dance, Kacpa & Raev, Zariush, Aksamit, RTMTS.

27.10 Mała Warszawa

mat. pras.