CZW RAP NIGHT 2023 - 15. edycja festiwalu hip-hopowego w Człuchowie

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2023 19:03
CZW RAP NIGHT to największe wydarzenie hip-hopowe w szerokiej okolicy Człuchowa, którego korzenie sięgają 2008 roku. W tym roku odbędzie się 19 sierpnia. Czwórka jest patronem medialnym tej imprezy. 
CZW RAP NIGHT 2023 odbędzie się w Człuchowie 19 sierpnia
CZW RAP NIGHT 2023 odbędzie się w Człuchowie 19 sierpnia Foto: mat.pras.

CZW RAP NIGHT jest to jedno z najważniejszych i stałych wydarzeń w kulturalnym kalendarzu Człuchowa, przyciągające co roku rzesze fanów z różnych zakątków Polski. Nie da się ukryć, że CZW RAP NIGHT cieszy się dużym zainteresowaniem, i to nie tylko najmłodszych, ponieważ muzyka hip-hopowa gości w naszym kraju już od około 30 lat, dzięki czemu - dosłownie - łączy pokolenia. W tym roku CZW RAP NIGHT odbędzie się po raz 15!

Na scenie CZW RAP NIGHT gości najwyższa półka polskiego rapu, a także wspierani są raperzy z undergroundu. W tym roku nie jest inaczej, ponieważ podczas CZW RAP NIGHT 2023 wystąpią:

  • legendarny O.S.T.R.,
  • młody reprezentant "underu" Vkie,
  • nietuzinkowy Miły ATZ,
  • reprezentant boombapowego rapu Ero,
  • enigmatyczny duet Hałastra,
  • podziemne duety tj. łódzki D.Real i Sami/Marko Tadeusz
  • oraz początkujący raper Dalue.

Ale to nie wszystko! Organizatorzy przygotowują również wiele atrakcji dla uczestników festiwalu tj.: konkursy, gadżety (w tym smyczki, kubki, wlepki, festiwalowe koszulki, czapki, buckety... i to wszystko poleci za darmo prosto ze sceny), stoiska, graffiti jam by SIEMANKO KMC, a nawet w tym roku odbędzie się pierwszy jam deskorolkowy połączony z zawodami. Dodatkowo całe wydarzenie obstryka kilku CZW RAP NIGHT-owych fotografów oraz powstanie krótki aftermovie. Gwarantujemy, że panującą atmosferę CZW RAP NIGHT można doświadczyć tylko raz w roku, podczas tego jednego wyjątkowego wieczoru, więc nie może Ciebie zabraknąć.

Nieodłącznym celem Organizatorów festiwalu CZW RAP NIGHT, od pierwszej edycji, jest szerzenie zajawki i promowanie kultury hip-hopowej oraz promocja pięknego miasta Człuchów! Dodatkowo, nie możemy nie wspomnieć o zachęcających cenach biletów na nasze wydarzenie, które są znacznie bardziej przystępne w porównaniu do innych tego typu festiwali. Widzimy się!

* Kiedy? 19.08.2023 r., godz. 17:30 (otwarcie bramek)
* Gdzie? Stadion OSiR, ul. Szkolna 1, Człuchów (woj. pomorskie)

mat.pras./pj