Wystartował Audioriver - spędź z nami noc na plaży w Płocku!

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2013 18:30
Audioriver to wydarzenie, które już od 8 lat udowadnia, że muzyka taneczna nie musi być prosta, a muzyka ambitna - trudna. To największy w Polsce festiwal z muzyką elektroniczną, prezentujący niemal wszystkie jej odmiany: od techno i house’u, przez drum & bass, dubstep i electro, a na IDM i elektronicznym popie kończąc.
Audioriver
AudioriverFoto: Bartosz Bajerski

Ale to, co słychać z głośników, to nie jedyny atut tego wydarzenia. Na trzy dni ostatniego weekendu lipca Płock przejmowany jest przez kilkunastotysięczną publiczność, zjeżdżającą się z całej Polski i Europy. To jedno wielkie wesołe miasteczko, którego główną atrakcją są dwie noce zabawy na przepięknej, nadwiślańskiej plaży.

Jak zwykle do Płocka zawitała też ekipa Czwórki, by prowadzić audycje z plaży oraz transmitować najlepsze sety. Nie zabraknie też wywiadów z największymi artystami festiwalu.

Nadawać na żywo będziemy już dziś od godziny 21.00 do 5.00 rano. W czasie specjalnych wydań "DJ Pasma" oraz audycji "Beat Blender" polecamy sety i wywiady z: Astroid Boys, Piano Interrupted, Monoloc, Lusine i Function. Zapraszają Ula Kaczyńska, Norbert Borzym i Hubert Augustyniak.

Jutro, 27 lipca od 10.00 rano Partyk Kuniszewicz zaprasza na "Hyde Park", prowadzony prosto z rynku w Płocku, a muzyczną zabawę rozpoczynamy transmisją z festiwalu po godzinie 19.00! Na naszej antenie usłyszycie sety na żywo i wywiady z: Akme, Xxannaxx, Terry Francis, Dusky, Tale of Us, Surkin, Dirtyphonics. Specjalne wydania audycji "BE 4", "Kluboteka" oraz "Basstion" poprowadzą Alex Kubaczewski, Norbert Borzym oraz Harper.

Trzydniowy festiwal Audioriver to obowiązkowa pozycja w wakacyjnych planach osób ceniących dobrą muzykę. W ciągu 7 lat na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku wystąpiło kilkaset gwiazd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata. Koncerty i sety DJ-skie obejrzało już ponad 130 tysięcy fanów z Polski i Europy, a edycja 2012 zgromadziła na plaży około 16 tysięcy osób każdego dnia.

Ósma edycja festiwalu pod patronatem Czwórki odbywa się w dniach 26-28 lipca 2013 roku.

/
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Targi Muzyczne Audioriver 2013

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2013 11:00
Festiwal Audioriver to nie tylko dwie noce granej elektroniki, ale i Targi Muzyczne, które w ciągu dnia odbywają się na rynku Starego Miasta w Płocku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mocno kobieco i bardzo świeżo na Audioriver 2013

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2013 13:40
Organizatorzy festiwalu ogłaszają kolejnych artystów, którzy w ostatni weekend lipca wystąpią na plaży w Płocku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Audioriver 2013 ogłasza ostatnich zagranicznych artystów

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2013 11:40
Sprawdź kto zagra w Płocku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warsztaty Muzyczne Audioriver 2013

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2013 11:00
Organizatorzy festiwalu przedstawili ostatni punkt programu, czyli tematy oraz wykładowców Warsztatów Muzycznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Godzinowy program Audioriver 2013

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2013 19:00
O której grają Paul Kalkbrenner, GusGus i Rudimental?
rozwiń zwiń